Migranty
Там, де живуть українці

Шопінг в Макао

  • вт, 14 сер 2018
  • 177 переглядів

Звичайно, приємніше за все з Макао привезти багатомільйонний виграш, отриманий в одному з місцевих казино. Але якщо не пощастить зірвати куш, а гроші залишаться, рекомендуємо прогулятися по магазинах - ціни в них нижче, ніж у Гонконгу. Правда, їх так багато, що на шопінг потрібно відводити мінімум півдня.

За світовими брендами вирушайте на острів Кота в Makau New Urban Zone (перетин Estr. Flor de Lotus і Estr. Do Istmo) - тут зосереджені бутіки Fendi, Prada, Gucci і десятків інших відомих Будинків моди, а також ювелірні магазини. Багато їх при готелях Venetian, Four Seasons. На Estr. do Istmo височіє торговий центр City of Dreams, оточений магазинами безмитної торгівлі. Цікавий вибором товарів тематичний парк «Рибальська пристань». Справжній китайський колорит представлений на блошиному ринку острова Тайпа (Bombeiros Square, Taipa): він пропонує широкий асортимент виробів з дерева, кераміки, тканини.

Великі торгові центри та магазини в Макао чекають покупців з 10:00 до 20:00, лавочки поменше працюють в індивідуальному режимі, а блошиний ринок в Тайпеї взагалі відкритий тільки по неділях. У деяких магазинів перший день місяця - вихідний.

У Макао купують дешеве золото і ювелірні прикраси, одяг і аксесуари зі шкіри, шовку, кашеміру, антикваріат, в тому числі - предмети з порцеляни, рожевого дерева, бронзи, китайський чай і португальське вино, косметику і засоби народної медицини, а також смачне місцеве печиво.

Сезони розпродажів в Китаї припадають на кінець грудня - початок лютого і липень-серпень.

Китай Шопінг шопінг китай Макао
comments powered by Disqus