Migranty
Там, де живуть українці

Торгові місця Пекіна

  • пн, 20 сер 2018
  • 236 переглядів

Торгові вулиці Пекіна

Найпопулярніша і дорога торгова вулиця Пекіна - Ванфуцзин. Тут розташовані пекінський універмаг і супермаркети «Сіньдун'ань», «Шилу» і «Лаофуе», торгові центри, магазини з одягом і взуттям, а також магазин декоративно-прикладних товарів.

На вулиці Сідань зосереджені спеціалізовані магазини - від кондитерських до капелюшних. Тут також є торгові центри, де можна купити одяг і взуття, а також Сіданьскій ринок і супермаркети «Сайт» і «Чжун'ю».

На старовинній вулиці Люлічан можна знайти лавки з антикваріатом, виробами з оніксу, прикрасами, раритетними книгами і предметами живопису, на Іньцзе - бутики відомих зарубіжних брендів (тут досить дорого, але красиво і розкішно), а на Цяньмень-Дацзі ходять за покупками самі пекінці.

Торгові центри Пекіна

Торгових центрів в Пекіні багато, часто вони повторюють асортимент один одного і відрізняються тільки районами розташування, але свої особливості є у кожного. Ось найпопулярніші з них:

Oriental Plaza Mall - один з найбільш відвідуваних торгових комплексів в Пекіні, займає площу понад 800 м² і складається з шести торгових центрів: Wonderful World, Metro City, International Boulevard, Market Square, Sky Avenue і Garden Court. Тут величезний вибір одягу, взуття та аксесуарів міжнародних і місцевих брендів, а також непогані ресторани європейської та азійської кухні.

3d3 молл - п'ятиповерховий молл, де можна купити модний і якісний одяг для жінок і чоловіків. Основний асортимент - міжнародні бренди, тому тут досить дорого. На 5 поверсі розташований магазин тканин, де шиють одяг на замовлення.

«Дружба» - державний торговий центр, раніше доступ сюди був відкритий тільки для іноземців та інших VIP-персон. Тут фіксовані і високі ціни, торгуватися безглуздо, але зате якість товарів відмінна.

April Gourmet - один з кращих продуктових супермаркетів міста, тут найсвіжіші овочі, фрукти, хліб, сир і вино.

Ginza Mall - п'ятиповерховий торговий центр, два поверхи якого розташовані під землею. Тут продається одяг та взуття місцевих і зарубіжних брендів, а через підземні поверхи можна спуститися прямо в метро.

New Yansha Mall - найбільший торговий центр в місті, за це його називають «Великої китайської торгової стіною». Тут розташовано понад 1000 магазинів, придбати в яких можна без перебільшення все, хороший фудкорт з національною їжею і каток. З мінусів - далеко не скрізь приймають кредитні картки, потрібно запастися готівкою.

Grand Pacific - сюди їздять за спортивною екіпіровкою, цілий поверх (самий верхній) займають магазини спортивних товарів. Також тут є вибір жіночого одягу, косметики і парфумерії та великий фудкорт.

Shin Kong Place - тут зосереджені дорогі європейські бренди (всього близько 1000): Salvatore Ferragamo, Gucci, Coach, Marc Jacobs, Juicy Couture, Anya Hindmarch, Diesel, Club Monaco та ін., а також є хороший фудкорт з ресторанами китайської, тайванської і корейської кухні.

The Place Mall - ще один торговий центр преміум-класу, розташований по сусідству з шовковим ринком.

Xincang Zhubao - сюди приїжджають за ювелірними прикрасами (цим магазинам виділений цілий поверх) і антикваріатом: старовинними грамофонами, патефонами, телефонними апаратами, раритетними виданнями книг і іншими древніми артефактами.

Аутлети в Пекіні

Найбільший аутлет в Пекіні - Scitech Premium Outlet Mall - розташований неподалік від міжнародного аеропорту. Незважаючи на не дуже зручну логістику, відвідувачів тут завжди багато, так як заощадити можна серйозно. Знижки від 30% можна знайти тут цілий рік, а в періоди розпродажів ціни знижуються на 80% і більше. У аутлеті є бутики Luis Vuitton, Armani, Prada, Burberry, DKNY, Miss Sixty, MaxMara та ін. Самі будівлі бутиків заслуговують на окрему увагу: вони побудовані в неокласичному стилі, прикрашені кольоровими колонами і оточені гарними пейзажами.

У кварталі дипломатичних місій в межах міста розташований Yansha Outlets. Це торговий центр преміум-класу, який вважається найкращим промисловим аутлет Пекіна.

Ринки Пекіна

Ринки Пекіна з кожним роком залучають все більше туристів низькими цінами, широким асортиментом і місцевим колоритом. Більшість з них розташовані в сучасних будівлях, обладнаних всім необхідним для комфортного шопінгу, а назва «ринок» не більше ніж данина традиціям.

На відміну від торгових центрів, всі найбільші ринки Пекіна мають свою специфіку. Найвідоміші з них - Перлинний, Шовковий і Ябаолу.

Перлиний ринок - це величезна п'ятиповерхова будівля, на 5-му поверсі якого дійсно торгують тільки перлами - різної якості, ціни і справжності, а на всіх інших поверхах можна знайти величезну кількість сувенірів і ювелірних виробів з нефриту, коралів та інших рідкісних і напівкоштовних матеріалів, а також одяг, взуття та аксесуари.

На Шовковому ринку продаються шовкові тканини і одяг з них, якість цілком на рівні, але ціни можуть бути завищені - не соромтеся торгуватися!

Ринок Ябаолу стоїть одиноко і приваблює швидше бізнесменів. У п'яти величезних ангарах, де розташувався Ябаолу, можна знайти всі вироби китайської промисловості різної якості і ціни, що представлені на прилавках в Україні, - але тільки оптовими партіями. Якщо ви хочете придбати те ж, але поштучно, потрібно йти на Новий Ябаолу, там все досить дешево, але ціна найчастіше остаточна, і «вибити» знижку складно.

Також варто відвідати чайний ринок «Маляньдао», антикварний «Паньцзяюань» і блошиний ринок, який розташований поруч з Перлиним. Там дуже колоритно і цікаво, але асортимент на 99% складається з підробок.

Китай Шопінг шопінг китай магазини торгові центри ринки Пекін торгові місця
comments powered by Disqus