Migranty
Там, де живуть українці

Що НЕ потрібно говорити на візовому співбесіді. Частина 1

  • ср, 31 жов 2018
  • 229 переглядів

У цій статті піде мова про те, як точно не треба чинити, подаючи документи на візу. Детально розберемо кожну ситуацію від першої особи, щоб зрозуміти які характерні помилки допускаються. Отже, ось наш список - 6 надійних способів отримати відмову.

Випадок №1: «Геніальна маскування»

Відмовник: «У нас з чоловіком високооплачувана робота, квартира і заміський будинок, двоє дітей шкільного віку. За родом своєї роботи часто буваю за кордоном. Перед подачею заяви на візу для родів в Америці, довго сумнівалася, перечитала безліч форумів. Вирішальну роль зіграла моя подруга, яка запевняла, що саме через вагітність її родички відмовили у в'їзді. Таким чином на співбесіді я готова була всіляко приховувати свої справжні цілі візиту. А щоб не було видно живота, навіть шубу подумувала надіти влітку»

Офіцер Посольства: «жінка поводиться дивно, дуже нервово, ухильно відповідає на питання, посміхається не по темі. Судячи з характерними ознаками щось приховує, значить мета візиту - імміграційні наміри. Значить-відмова».

Висновки: Не потрібно брехати на співбесідах. Найчастіше люди, у яких чудові перспективи, отримують відмови через неадекватну поведінку і брехню. В даному випадку в причинах вашої поведінки ніхто не буде розбирати, у офіцерів є спеціальні директиви, яким вони слідують. І будь-яке відхилення провокує відмову.

Випадок №2: «Всіх обману»

Відмовники: «Моєю метою вже давно став переїзд на ПМЖ в Америку. Легальних шляхів я для себе не бачу, тому думаю, відкрию туристичну візу і просто не повернуся додому, залишуся нелегально. Плюс не в нашу користь позначається і те, що у нас погані «зв'язки з Батьківщиною»: майна не нажили, дітей поки немає. А всі заощадження відкладаємо на переїзд в Америку, тому рахунок в банку пристойний. Вирішили в якості мети озвучити, що я вагітна і планую там народжувати. Запрошення від доктора сфабрикували, благо його НЕ проблематично отримати, довідку з банку доклали. І зробили всю ставку на природну харизму.»

Офіцер: «Відповіді надто продумані, як з папірця. Довго репетирували - це видно. Очевидно простежуються імміграційні наміри»

Висновок: «Це часта причина відмови, як показує практика. В наслідок такі люди звертаються в агентства «віза під ключ», за великі гроші, але і там позитивний результат не гарантований. Все що вони вам зможуть запропонувати - підроблені документи, що засвідчують хороші зв'язки з Батьківщиною. Але не рідко, це подвійний обман, так як взявши гроші агентство розчиняється. І таких випадків сотні, через постійні конфлікти таких фірм і Закону. Вони змушені постійно змінювати назву, ліквідуватися, перереєструватися або що простіше - зчезати.

Випадок №3: «Будинок порад»

Відмовники: «На форумах купа інформації, навіщо ще щось перевіряти чи йти до турфірми, щоб допомогли з документами. Самі все зробимо і дешевше буде. Ретельно підготуємося до співбесіди, все-одно там всі питання стандартні, ми і так впораємося. Просто все вивчимо і порепетируємо заздалегідь, як розповідають на форумах ».

Офіцер: «Документи заповнені вірно і якісно, ​​але ось усні відповіді не логічно. З відповідями часто плутаються. Результат - відмова ».

Висновок: Люди на форумах часом взагалі не мають поняття про що вони розповідають. На жаль, це стосується не тільки ситуації з візами, а поняття надійності інформації в цілому. Це може бути суб'єктивна оцінка сторонніх людей або ж банальна брехня.

Випадок №4 «Мільйонер з трущоб»

Відмовники: «Без тіні сумніву скажу, що я найвпливовіша і багата людина в райцентрі. Завжди прагну поставлених цілей і мене не цікавить думка сторонньої людини. І вже тим більше не буду прогинатися під якогось офіцера з консульства ».

Офіцер: «Відмова через відвертого хамства. Нічого їхати за кордон і там демонструвати своє ставлення до всіх».

Висновок: В цій ситуації навіть нічого додати, тому що виховання і охайність зовнішнього вигляду, це перше, що оцінюється співробітниками на співбесіді. Тут доречне прислів'я «зустрічають по одягу, а проводжають по розуму».

Випадок №5 «Чесно, але не підтверджений зв'язок з Батьківщиною»

Відмовники: «Я дійсно хочу поїхати народжувати в Штати, про це нічого не приховуючи вказала в анкеті і в процесі розмови. На жаль, у мене немає великих заощаджень, тільки квартира. Але відкладених грошей повинно вистачити на пологи і на місяць післяпологового перебування. У свою користь можу сказати, що часто відпочиваю за кордоном ».

Офіцер: «Тісний зв'язок з Батьківщиною практично відсутній - це фактор ризику. Відмовити».

Висновок: При таких розкладах спрацьовує правило 50:50, пощастить чи ні. Плюс ваше вміння заручитися підтримкою і викликати до себе довіру у співрозмовника.

Випадок №6 «Неграмотні відповіді»

Відмовники: «Було мало часу, тому анкету довелося заповнити похапцем, та й хто взагалі її особливо читає. Я знаю, що все вирішується в процесі співбесіди. І так зійде ».

Офіцер: «Відповіді не повні, найчастіше взагалі ні про що, більша частина анкети - суцільний ребус. Відмовити».

Висновок: Фактично в таких випадках ви просто витрачаєте свій час просто так. Плюс про вас створюється невірна думка, що може зіграти проти вас на наступній співбесіді.

США Еміграція сша віза співбесіда
comments powered by Disqus