Фестиваль піци в Неаполі   Італія

  • чт, 15 бер 2018
  • 150 переглядів

«Піццафест» - це грандіозний фестиваль піци, який люблять не тільки туристи, але і всі італійці. Традиційно «Піццафест» проводиться в Неаполі в виставковому комплексі «Мострад'Ольтремаре» в середині вересня.

Щорічно на фестиваль з'їжджаються близько 100 000 туристів, щоб спробувати знамениті страви кращих італійських і зарубіжних піцерій. Також в рамках «Піццафесту» проводиться конкурс «Вота-ла-піца», в якому учасники голосують за вподобану ними піцерію серед представлених на «Піццафесті». Конкурс цей проводиться зовсім недавно, і першим його переможцем, як не дивно, стала піцерія Японії.

Історія фестивалю налічує понад 30 років. Вперше він був створений в 1984 році і пройшов в самому центрі Неаполя, замку Кастель-дель-Ово. Регулярним щорічним святом фестиваль піци став набагато пізніше, в 1997 році, отримавши назву «Піццафест» за аналогією з мюнхенським фестивалем пива «Октоберфест». З 2000 року постійним місцем його проведення став виставковий комплекс «Мострад'Ольтремаре». З роками «Піццафест» переступив межі Італії: в 2004 році перший аналогічний фестиваль пройшов в Брюсселі, потім в Мадриді, Гамбурзі, Монреалі, Кавасакі (Японія) і Монтерреї (Мексика).

В рамках фестивалю проводяться різні розважальні заходи, концерти, вечірки і, зрозуміло, дегустація піци від кращих неаполітанських піццайоло.

Категорії та ключові слова для пошуку записів

Коментарі та обговорення матеріалу


comments powered by Disqus