Migranty
Там, де живуть українці

Страховка в Австралію і країни Океанії

  • нд, 18 бер 2018
  • 153 перегляди

До Океанії відноситься не тільки Нова Зеландія з островами, а й держави Меланезії (Вануату, Папуа - Нова Гвінея, Соломонові острови, Фіджі і французька Нова Каледонія), Мікронезії (Кірібаті, Науру, а також Гуам, сама Мікронезія, Палау, Маршаллові та Північні Маріанські острови) і Полінезії. 

Медична страховка - це обов'язкова умова для в'їзду на територію Австралії і країн Океанії, незалежно від того, чи потрібна віза. Страховку можуть попросити пред'явити при перетині кордону, і якщо її не буде, прикордонник має право відмовити у в'їзді. З огляду на тривалий і дорогий переліт, ризики високі.

Крім того, медицина в Австралії і Новій Зеландії досить дорога, тому рекомендується збільшити суму покриття до 50 000 EUR, у всіх інших країнах буде достатньо 30 000 EUR.

У більшості країн Океанії не потрібна ніяка обов'язкова вакцинація. Але для власного спокою не завадить щеплення від черевного тифу і сказу (тим, хто вирушає в сільську місцевість). Якщо поїздка припадає на холодну пору року (з травня по жовтень), має сенс зробити щеплення від грипу.

В Австралії та багатьох країнах Океанії водяться неприємні тварі: змії, комахи, павуки та інші. При укусі найголовніше - якомога швидше звернутися до лікаря. Місцева медицина дуже розвинена в питаннях допомоги при отруйних укусах, від всіх є своя протиотрута, але дуже важливо, щоб допомога була надана швидко. Тому обов'язково потрібно включити в страховку нещасні випадки.

Найпоширеніші розваги тут - дайвінг, серфінг і інший активний відпочинок. Тим, хто планує цим зайнятися, потрібно додати в страховку відповідну додаткову опцію.

Рівень злочинності в Австралії і Океанії один з найнижчих в світі, але в туристичних регіонах і великих містах не виключено злодійство і дрібне шахрайство. Досить дотримуватися розумних правил безпеки - не носити з собою великі суми грошей, не залишати речі без нагляду і не демонструвати дорогу техніку. Про всяк випадок, варто оформити страховку втрати документів, щоб в разі крадіжки страхова могла оперативно зробити дублікати і відновити оригінали.

Австралія Активний відпочинок страховка документи океанія щеплення
comments powered by Disqus