Про проект


Мigranty.com – це перший глобальний україномовний проект, який має на меті об'єднати українців цілого світу і створений не тільки для тих хто виїхав закордон, а й для українців, які планують емігрувати.

Мigranty.com - це інтернет-платформа для українців, метою створення якої є обмін інформацією щодо еміграції, працевлаштування за кордоном, медичного обслуговування, пошуку перевірених роботодавців, житла, навчання, а також поради стосовно відпочинку.

На сторінках сайту ви можете знайти актуальну інформація про міграційні програми в різні країни світу, коментарі експертів, враження подорожуючих чи резидентів тієї чи іншої країни.

У розділі «Новини» щодня з’являється цікава та корисна інформація для мігрантів. Програми еміграції, медицина, навчання та проживання за кордоном, акційні пропозиції авіа- та наземних перевізників тощо.

В «Оголошеннях» ви маєте змогу переглядати актуальну інформацію щодо працевлаштування за кордоном, знайти підходяще для вас житло, навчальний заклад, перевізника та багато іншого. Розміщувати оголошення на сайті може кожен, хто володіє корисною та затребуваною інформацією. Ця функція є безкоштовною.

Завдяки розділу «Враження» Ви також маєте змогу поглянути на життя в тій чи іншій країні через розповіді мігрантів: дізнатися як там живеться нашим громадянам, переваги та недоліки, нюанси проживання та законодавчі «пастки» в різних куточках світу. Якщо вам є чим поділитися, сміло реєструйтеся на платформі Мigranty.com та діліться своїми враженнями від подорожей світом.

Для легшого пошуку потрібної Вам інформації користуйтеся фільтрами пошуку у розділах або ж вкладкою «Країни». Обравши, для прикладу, Францію, вам буде подана інформація лише про цю країну, оголошення, які стосуються проживання, навчання, перебування у Франції, а також враження мігрантів чи туристів, які відвідали її.