Migranty
Там, де живуть українці

Юридична компанія "Центр Санрайз"

м.Київ, вул. Антоновича 172
  • сб, 19 сер 2017
  • 182 перегляди

Юридична компанія "Центр Санрайз" спеціалізується в галузі міжнародного приватного права з 1995 року. За багато років нашої ефективної роботи, нами накопичений величезний досвід роботи в галузі надання послуг імміграції (еміграції), візової підтримки, юридичних та консультаційних послуг.

Нашими послугами скористалося багато громадян Україні та СНД. Наша компанія була першою компанією в Україні, яка реалізувала в повному обсязі програму імміграції для осіб єврейської та німецької національності. Наша компанія - перша компанія в Україні, спеціалісти якої, аналізуючи і систематизуючи інформацію та відповідні документи, допомогли багатьом громадянам України і СНД в підготовці документів з подальшим поданням їх у відповідні закордонні відомства з метою отримання статусу біженця.

Даний ресурс нашої компанії надає інформацію щодо діяльності нашої компанії та наших зарубіжних партнерів в галузі міжнародного права, а також безпосереднє надання професійних юридичних послуг поза юрисдикцією України....

Україна Юридичні послуги імміграція консультації еміграція юрист http://uk.interlawye...
comments powered by Disqus