Migranty
Там, де живуть українці

Болонський університет

Болонья, Via Zamboni, 33, 40126
  • пн, 21 сер 2017
  • 2354 перегляди

Болонський університет був заснований в 1088, ставши провідною зіркою освіти західного світу. Це найстаріший університет в Західній Європі, найпрестижніший в Італії.

Освітня програма Болонського університету охоплює всі можливі області знань, від базових до дипломних і післядипломних. Пропоновані курси побудовані так, щоб відповідати потребам ринку праці і пропонувати студентам культурний і практичний інструментарій.

Болонський університет приділяє чималу увагу дослідженням і міжнародним зв'язкам. Завдяки роботі дослідницьких центрів і лабораторій і високому рівню отриманих результатів університет щорічно ділиться своїми досягненнями і бере участь в різних наукових конкурсах.

Вступники в Болонський університет можуть розраховувати також на контракти, укладені з іноземними приватними особами, фірмами про надання проживання та навчання за кордоном і отримання відповідних ступенів.

Факультети університету:

Аграрний

Архітектурний

Промислово-хімічний

Факультет по збереженню культурної спадщини

Економічний

Економічний (Форлі)

Економічний (Ріміні)

Фармацевтичний

Юридичний

Інженерний

Інженерний (Чезена)

Літературно-філософський

Іноземних мов та літератури

Медико-хірургічний

Ветеринарний

Психологічний

Комунікацій

Математичний і Природничо

Фізичної культури

Політичних наук

Політичних наук «Роберто Руффіллі» (Форлі)

Статистичних наук

Вища школа сучасних мов для перекладачів

Італія Навчання / навчальні курси італія навчання за кордоном освітазакордоном болонья болонський університет http://www.unibo.it/...
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.