Migranty
Там, де живуть українці

Агентство нерухомості RONI ESTATES LTD

No. 1 Royal Exchange Avenue,
  • чт, 21 гру 2017
  • 654 перегляди

Компанія RONI estates LTD, що базується в Лондоні, спеціалізується в області посередництва та консалтингу з продажу або оренди всіх видів нерухомості (будинків, квартир, офісів, земельних ділянок).

Компанія тісно співпрацює з партнерською компанією RONI nepremičnine d.o.o, (Любляна - Словенія), яка також займається майновими операціями. RONI estates LTD пропонує клієнтам широкий спектр об'єктів нерухомості в Словенії з гідною командою експертів з нерухомості. Вони слухають ваші побажання та забезпечують безпечну покупку чи продаж вашої нерухомості. Всі юридичні документи складаються ліцензованим юридичним експертом.

Пропозиція також включає в себе цікаві інвестиційні проекти, в даний час в таких місцях як: Словенія, Хорватія, Іспанія, Франція. 

Велика Британія Шукаю житло Пропоную житло Юридичні послуги Консультаційні послуги англія великобританія лондон агентство нерухомості
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.