Migranty
Там, де живуть українці

Залізничний та автовокзал Заходня

Jerozolimskie, 144
  • пт, 05 січ 2018
  • 2917 переглядів

Залізничний вокзал Заходня розташований поруч з однойменним міжнародним автовокзалом. Він приймає поїзди далекого прямування і міжнародні рейси, обслуговує приміські поїзди, що прибувають з північних, південних і західних передмість Варшави. Для подальшої пересадки на автобус слід вийти на цій станції. Будівля вокзалу обладнана всім необхідним для мандрівників: банкоматами, кімнатами відпочинку, кафе, офісами інформації, камерами схову, магазинами.

Автовокзал заходная в Варшаві (Західний автовокзал) - головний міський автовокзал звідки відправляються міжміські та міжнародні автобуси в західному, південному та північному напрямках.

Від центральної частини Варшави до автовокзалу - близько 4 км. Основний вхід з боку Алей Ерозолімскіх (Aleje Jerozolimskie) і парку. Також є інший - з вулиці Тунеловой (Tunelowa), де знаходиться вхід на ж/д станцію. Вокзал і автовокзал з'єднані підземним переходом.

Від платформ автовокзалу відправляються автобуси в сусідні європейські міста і країни. Зокрема, виконують рейси відомі перевізники Ecolines і Simple Express.

На вокзалі обладнаний загальнодоступний зал очікування (є розетки для зарядки пристроїв) з ​​точками Wi-Fi, також є камера зберігання, платна кімната очікування, платний туалет, пункт обміну валют, довідкове бюро, продуктовий супермаркет. Продукти в дорогу можна придбати в кіосках в сполучному тунелі. На шостому поверсі працює хостел.

У пішій доступності відкриті два торгово-розважальних комплекси - Blue City і Atrium Reduta, де можна придбати одяг, товари в дорогу, продукти та ін.

Як дістатися до вокзалу Заходня

Через залізничний вокзал проходять швидкісні потяги SKM (Szybka Kolej Miejska) ліній S1, S2, S3. У поїздах SKM дійсні квитки на міський транспорт. Зі станції на нього можна потрапити по підземному переходу.

Біля автовокзалу розташовується автобусна зупинка, через яку проходять маршрути № 127, 154, 158, 159, 172, 184, 187, 517, 523, N35, N85. Квитки на міський транспорт продаються в кіосках ZTM, квиткових автоматах в метро і у водія. Після посадки квитки слід прокомпостувати.

Зверніть увагу, що Варшава поділена на «Міську» (1) і «Приміську» (2) зони. Є квитки на 20 хвилин, 75 хвилин, 90 хвилин, 24 години.

Польща Пасажирські перевезення польща варшава вокзал Заходня https://dworzeconlin...
DISQUS Plugin is temporary unavailable