Migranty
Там, де живуть українці

Залізничний та автовокзал Заходня

Jerozolimskie, 144
  • пт, 05 січ 2018
  • 5654 перегляди

Залізничний вокзал Заходня розташований поруч з однойменним міжнародним автовокзалом. Він приймає поїзди далекого прямування і міжнародні рейси, обслуговує приміські поїзди, що прибувають з північних, південних і західних передмість Варшави. Для подальшої пересадки на автобус слід вийти на цій станції. Будівля вокзалу обладнана всім необхідним для мандрівників: банкоматами, кімнатами відпочинку, кафе, офісами інформації, камерами схову, магазинами.

Автовокзал заходная в Варшаві (Західний автовокзал) - головний міський автовокзал звідки відправляються міжміські та міжнародні автобуси в західному, південному та північному напрямках.

Від центральної частини Варшави до автовокзалу - близько 4 км. Основний вхід з боку Алей Ерозолімскіх (Aleje Jerozolimskie) і парку. Також є інший - з вулиці Тунеловой (Tunelowa), де знаходиться вхід на ж/д станцію. Вокзал і автовокзал з'єднані підземним переходом.

Від платформ автовокзалу відправляються автобуси в сусідні європейські міста і країни. Зокрема, виконують рейси відомі перевізники Ecolines і Simple Express.

На вокзалі обладнаний загальнодоступний зал очікування (є розетки для зарядки пристроїв) з ​​точками Wi-Fi, також є камера зберігання, платна кімната очікування, платний туалет, пункт обміну валют, довідкове бюро, продуктовий супермаркет. Продукти в дорогу можна придбати в кіосках в сполучному тунелі. На шостому поверсі працює хостел.

У пішій доступності відкриті два торгово-розважальних комплекси - Blue City і Atrium Reduta, де можна придбати одяг, товари в дорогу, продукти та ін.

Як дістатися до вокзалу Заходня

Через залізничний вокзал проходять швидкісні потяги SKM (Szybka Kolej Miejska) ліній S1, S2, S3. У поїздах SKM дійсні квитки на міський транспорт. Зі станції на нього можна потрапити по підземному переходу.

Біля автовокзалу розташовується автобусна зупинка, через яку проходять маршрути № 127, 154, 158, 159, 172, 184, 187, 517, 523, N35, N85. Квитки на міський транспорт продаються в кіосках ZTM, квиткових автоматах в метро і у водія. Після посадки квитки слід прокомпостувати.

Зверніть увагу, що Варшава поділена на «Міську» (1) і «Приміську» (2) зони. Є квитки на 20 хвилин, 75 хвилин, 90 хвилин, 24 години.

Польща Пасажирські перевезення польща варшава вокзал Заходня https://dworzeconlin...
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.