Migranty
Там, де живуть українці

Автовокзал Чорний Міст, Прага

Вryksova 759/60, Praha 14
  • чт, 11 січ 2018
  • 2478 переглядів

Автовокзал Чорний Міст в Празі (Autobusove nadrazi Cerny Most) розташовується на однойменній станції метро гілки «В». Саме звідси можна відправитися в такі місця, як Брно, Ліберец, Кутна Гора, а також в Моравію. Це не тільки великий транспортний вузол міжміського і міського транспорту, а й своєрідна пам'ятка, здатна зацікавити туристів. Свою назву автовокзал отримав на честь старого кам'яного залізничного моста, який, за часів використання паровозів, був чорним від вугільного диму.

Приміщення вокзалу пов'язано зі станцією метро. Прикладів такого планування по всій Європі досить мало, так що варто побачити цю архітектурну особливість своїми очима.

Не тільки станція метро і вокзал, а й торговий центр, розміщений поруч, мають назву Чорний міст. Якщо Ви опинитеся в Празі проїздом, таке планування дозволить Вам з комфортом провести шопінг і продовжити шлях.

Чехія Пасажирські перевезення Шопінг чехія Прага автовокзал Чорний міст
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.