Migranty
Там, де живуть українці

Міжнародні авіалінії України - МАУ

201-203, Kharkivske Shosse
  • пн, 05 лют 2018
  • 251 перегляд

Міжнародні авіалінії України (англ. Ukraine International Airlines) - флагманська авіакомпанія і найбільший авіаперевізник України. Головний офіс компанії знаходиться в Києві, а хаб - в київському міжнародному аеропорту «Бориспіль». Компанія здійснює пасажирські і вантажні авіаперевезення за основними напрямками Україна - Європа, США, Близький Схід, країни СНД, Азія.

МАУ - перша українська авіакомпанія, створена за участю приватного капіталу. З 2011 року 100% акцій компанії належать приватним компаніям.

В даний час авіакомпанія виконує близько 1100 міжнародних і внутрішніх рейсів на тиждень, поєднуючи Україну (Київ, Львів, Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Харків, Івано-Франківськ, Вінниця, Херсон, Чернівці) та 40 столиць і великих міст Європи, СНД, Азії, Близького Сходу і Африки. Також МАУ забезпечує стикування з маршрутами своїх міжнародних партнерів у понад 3000 напрямків по всьому світу.

Програма для часто літаючих пасажирів МАУ називається «Панорама Клуб». Передбачено три рівні участі:

- тимчасовий (до 3000 миль, пластикова карта не видається)

- класичний (від 3000 миль або 3 польотних сегментів, висилається пластикова карта учасника)

- преміум (від 20 000 статусних миль або 20 польотних сегментів протягом року).

Милі накопичуються за перельоти рейсами МАУ або авіакомпаній-партнерів, проживання в готелях, шопінг, комунікаційні, банківські та інші послуги. Участь в «Панорама Клуб» дозволяє обмінювати милі на знижки, нагородні квитки, підвищення класу обслуговування, а також користуватися багатьма іншими перевагами статусів Classic і Premium.

Україна Пасажирські перевезення Вантажні перевезення україна авіакомпанія МАУ https://www.flyuia.c...
comments powered by Disqus