Migranty
Там, де живуть українці

Угорська лоу-кост авіакомпанія "Wizz Air"

м. Будапешт
  • пн, 05 лют 2018
  • 186 переглядів

Wizz Air - угорська бюджетна авіакомпанія зі штаб-квартирою у Вечеш (медье Пешт). Працює головним чином на ринку Центральної Європи, у компанії є бази в аеропортах Катовіце, Познані, Варшави (імені Шопена) і Гданська (Польща); Будапешта (Угорщина); Софії (Болгарія); Клуж-Напока, Бухареста, Тімішоари, Тиргу-Муреш (Румунія); Белграда (Сербія), Києва (Жуляни) (Україна); Вільнюса (Литва); Кутаїсі (Грузія), Скоп'є (Республіка Македонія).

Wizz Air - лоу-кост авіакомпанія, пасажири оплачують сам переліт, податки і збори, які можуть включати додатковий паливний збір, страховку й додаткові послуги і збір за безпеку.

Як і інші лоу-кост компанії, WizzAir ставить жорсткі обмеження на ручну поклажу, яку провозять в салоні літака. З 2017 року безкоштовним є лише провезення ручної поклажі розміром не більше 55 × 40 × 23 см.

За десять років інтенсивного розвитку компанія Wizz Air перетворилася на найбільшу бюджетну авіакомпанію в Центральній та Східній Європі.

Авіакомпанія була створена у вересні 2003 року. 11 липня 2008 року авіакомпанія почала виконання рейсів по внутрішніх маршрутах по Україні - з Києва (аеропорт Бориспіль) до Львова, Харкова, Одеси, Запоріжжя та Сімферополь, а також з Сімферополя до Львова і Харкова.

Станом на кінець 2012 року авіакомпанія виконувала рейси більш ніж по 250 напрямках в 29 країнах.

Угорщина Пасажирські перевезення Угоршина лоу-кост авакомпанія Wizz Air https://wizzair.com/
comments powered by Disqus