Migranty
Там, де живуть українці

Французький національний авіаперевізник "Air France"

Міжнародний аеропорт ім. Шарля де Голля
  • пн, 05 лют 2018
  • 335 переглядів

Air France - це французький національний авіаперевізник зі штаб-квартирою в Трамбле-ан-Франс (північ Парижу) та одна з найбільших авіакомпаній у світі. Вона є дочірньою компанією Air France-KLM Group та одним із засновників глобального авіаційного альянсу SkyTeam.  До злиття з KLM була головною національною авіакомпанією Франції.

Станом на 2010 рік Air France обслуговує 32 напрямки у Франції і працює в галузі регулярних пасажирських і вантажних перевезень по всьому світу до 154 пунктів призначення в 91 країнах (включаючи заморські департаменти і території Франції), а кількість перевезених пасажирів склала 71,3 млн. Глобальний хаб авіакомпанії розташований в Міжнародному аеропорті імені Шарля де Голля, а додаткові хаби в Міжнародному аеропорту Орлі, Ліонському аеропорту, та в аеропорту Ніцци.

Корпоративна штаб-квартира Air France, що була розташована в районі Монпарнас (Париж), зараз знаходиться на території Міжнародного аеропорту імені Шарля де Голля, на півночі Парижу.

Air France використовує змішаний флот широкофюзеляжних реактивних авіалайнерів Airbus та Boeing на дальніх маршрутах, та експлуатує літаки сімейства Airbus A320 на коротких. Дочірня регіональна авіакомпанія Régional, працює на більшості її регіональних вітчизняних та європейських регулярних рейсах з парком регіональних реактивних та турбогвинтових літаків.

Франція Пасажирські перевезення Вантажні перевезення франція авіакомпанія https://www.airfranc...
comments powered by Disqus