Migranty
Там, де живуть українці

Німецька авіакомпанія "Lufthansa"

Франкфурт-на-Майні
  • пн, 05 лют 2018
  • 402 перегляди

Deutsche Lufthansa AG, більш відома як Lufthansa (вимовляється Люфтганза) - флагманський авіаперевізник Німеччини, найбільший авіаконцерн Європи, що включає в себе і такі великі авіакомпанії, як Swiss International Airlines і Austrian Airlines.

У загальному рахунку Lufthansa виконує рейси в 78 країн світу з більш ніж двохсот напрямками. Повітряний флот всієї авіакомпанії, включаючи і дочірніх перевізників, налічує близько 620 повітряних суден, а загальний пасажиропотік компанії за даними 2013 року склав 104,5 мільйона чоловік, що робить концерн Deutsche Lufthansa AG одним з найбільших авіапідприємств в світі.

Також авіакомпанія Lufthansa є членом-співзасновником Star Alliance, найстарішого і найбільшого в світі авіаційного альянсу, створеного в 1997 році.

Штаб-квартира компанії розташована в німецькому місті Франкфурт-на-Майні, раніше розташовувалася в місті Кельн, в той час як свої основними технічні і транспортні бази авіакомпанія має в аеропортах Франкфурта і Мюнхена, а також в аеропорту Дюссельдорфа, звідки основну частину рейсів Lufthansa поступово передає своєму підрозділу бюджетної авіакомпанії Germanwings.

До 1994 року авіакомпанія Lufthansa була державним підприємством. У 1997 році компанія повністю перейшла у володіння інвесторів, серед яких компанії Deutsche Postbank, Deutsche Bank і MGL Gesellschaft fuer Luftverkehrwerte.

Авіакомпанія «Lufthansa» виконує рейси в десятки міст світу кожен день. При цьому основні стикування забезпечуються через вузлові аеропорти у Франкфурті, Мюнхені та Дюссельдорфі. Польоти вантажних повітряних суден з Європи в Південно-Східну Азію компанія виконує, здійснюючи технічну посадку в новосибірському аеропорту Толмачево.

Німеччина Пасажирські перевезення Вантажні перевезення німеччина авіакомпанія Lufthansa http://www.lufthansa...
comments powered by Disqus