Migranty
Там, де живуть українці

Британська авіакомпанія "Flybe"

Ексетер
  • пт, 16 лют 2018
  • 446 переглядів

Flybe (Флайбі) - британська авіакомпанія, що базується в аеропорту Ексетера, Англія. Це найбільша незалежна регіональна авіакомпанія Європи, здійснює рейси по 150 маршрутам в 55 аеропортів.

Найбільшою базою авіакомпанії є аеропорт Саутгемптона, у авіакомпанії також є бази за межами Великобританії, на Нормандських островах і острові Мен: Саутгемптон, Бірмінгем, Манчестер, Белфаст-Сіті.

Компанія має британську ліцензію типу A, яка дозволяє перевезення пасажирів, вантажу та пошти на літаках місткістю до 20 місць і більше.

Flybe обслуговує короткі рейси в Великобританії, Ірландії і континентальній Європі. Основні напрямки: Едінбург, Глазго міжнародний, Лондон-Гатвік, Ексетер, Джерсі, острів Мен, Гернсі, Ньюкасл, Кардіфф, Норвіч.

Для довідки:

5 березня 2007 року Flybe завершила злиття з регіональною компанією, що належить British Airways. Перше оголошення про злиття було зроблено 3 листопада 2006. British Airways отримали гарантії від Flybe на отримання грошової компенсації (£ 96 млн) і передали їй флот BA Connect. У відповідь British Airways стала власником частки 15% в авіакомпанії. Злиття (яке не включало рейси BA Connect в Лондон-Сіті, що перейшли до BA CityFlyer) значно збільшило маршрутну сітку Flybe як у Великобританії, так і в континентальній Європі, зробивши Flybe найбільшої європейської регіональної авіакомпанією.

14 січня 2008 року було оголошено про підписання Flybe з шотландською авіакомпанією Loganair франчайзингової угоди, яка почало діяти з 26 жовтня 2008, відразу після припинення дії франчайзингового угоди Loganair з British Airways. Угода передбачає перефарбовування літаків Loganair в кольори Flybe на 55 маршрутах в Шотландії.

Велика Британія Пасажирські перевезення Вантажні перевезення великобританія авіакомпанія Flybe https://www.flybe.co...
comments powered by Disqus