Migranty
Там, де живуть українці

Хостел Karl Marx

Karl-Marx-Straße 176
  • пт, 02 бер 2018
  • 689 переглядів

Хостел Karl Marx розташований в Берліні, всього в 1,5 км від знаменитого парку Темпельхофер Фельд. Хостел знаходиться в районі Нойкельн, в 1 км від вулиці Везерштрасе, де працює безліч барів. За 10 хвилин можна дійти до відкритого кафе-бару Klunkerkranich, а за 15 хвилин - до клубу Griessmühle.

У кафе на 1 поверсі подають каву, пластівці і сендвічі. Крім того, в розпорядженні гостей туристичне бюро. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi і власна ванна кімната з душем. 

В 9,5 км від хостелу знаходиться центральний залізничний вокзал Берліна, в 500 метрах - станція метро Neukölln S-Bahn, в 200 метрах - станція метро Karl-Marx-Str U-Bahn. У 40 метрах від будівлі зупиняється автобус N7. Відстань до аеропорту Берлін-Шенефельд становить 13 км.

Німеччина Пропоную житло Послуги перекладу берлін німеччина хостел http://www.karlmarxh...
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.