Migranty
Там, де живуть українці

Хостел Adagio Hostel 2.0 Basilica

Budapest, Andrássy út 2
  • ср, 07 бер 2018
  • 706 переглядів

Хостел Adagio Hostel 2.0 Basilica розміщений за 500 метрів від собору Святого Іштвана і за 50 метрів від лінії метро M1. До послуг гостей окремі та загальні номери (гуртожиткового типу) з сучасними меблями, а також безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi).

У хостелі передбачена повністю обладнана спільна кухня для самостійного приготування їжі. Стійка реєстрації гостей працює цілодобово. Гості хостелу Adagio 2.0 Basilica можуть користуватися комп'ютерами з доступом до Інтернету.

Неподалік від закладу відчинено декілька пабів та ресторанів. Проспект Андраші та площа Ференца Деака, транспортний вузол, де перетинаються 3 лінії метро, розташовані за 5 хвилин ходьби від хостелу. На території закладу облаштовано громадську автостоянку. 

Угорщина Пропоную житло Туристичні послуги будапешт угорщина хостел http://adagio20.inst...
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.