Migranty
Там, де живуть українці

Хостел The Hive Party Budapest

Budapest, Hungary, Dob u. 19
  • ср, 07 бер 2018
  • 685 переглядів

Хостел The Hive Party Budapest розміщений у центрі Будапешта, за 200 метрів від Великої синагоги та за 500 метрів від станції метро Deak Ferenc ter.

До послуг гостей загальна вітальня, тераса та безкоштовний Wi-Fi у всіх зонах закладу. Усі приватні та загальні номери (гуртожиткового типу) обладнані кондиціонером і шафою для одягу. У спільних та окремих ванних кімнатах встановлений душ. Стійка реєстрації хостелу Hive Party Budapest працює цілодобово. Гості можуть готувати страви на добре устаткованій загальній кухні або відвідати один з різноманітних ресторанів, які відчинені неподалік від закладу.

Хостел розташований за 600 метрів від Державного оперного театру і за 700 метрів від базиліки Святого Стефана. Відстань від закладу до Будапештського аеропорту імені Ференца Ліста становить 20 км. 

Угорщина Пропоную житло Туристичні послуги будапешт угорщина хостел http://thehive.hu/
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.