Migranty
Там, де живуть українці

Французький вокзал Естасіо де Франка, Барселона

Av. del Marquès de l'Argentera, s/n, 08003 Barcelona
  • ср, 25 кві 2018
  • 303 перегляди

Французький вокзал в Барселоні (Estació de França) - це елегантний комплекс з двох з'єднаних будівель, який став яскравим прикладом іспанської монументальної архітектури і найкрасивішим вокзалом міста.

На цей старий вокзал Барселони - прибувають міжнародні поїзди (в той час як основним вокзалом міста є Естасіо де Сантс).  Прямі рейси з'єднюють вокзал Естасіо де Франка з декількома європейськими містами - з Парижем (вокзал Аустерліц), Міланом і Цюріхом. По дорозі в Париж поїзд мине Лімож і Орлеан, в Мілан - Турин, в Цюріх - Лозанну, Женеву, Фрайбург і Берн.

У фойє вокзалу  розташовувалася митна служба. Просторі зали, оформлені в стилі арт-деко і модерн, зустрічають пасажирів розкішним інтер'єром з світлого мармуру, високими напівколонами, круглими стельовими вікнами, бронзової ажурною обробкою. Над сім'ю платформами і дванадцятьма коліями височіють два вигнутих величезних карниза з кованого металу і скла, що забезпечують природне освітлення. Уже зараз в цій будівлі періодично проводяться виставки. Можливо, в майбутньому він стане музейним комплексом, за зразком Gare d'Orce в Парижі.

Це єдиний наземний вокзал Барселони (інші станції розташовані під землею). 

Як дістатися?

Їхати на метро L4 до станції Barceloneta або на автобусі 39, 51 до зупинки Estació de França.

Іспанія Пасажирські перевезення Вантажні перевезення іспанія барселона вокзал Естасіо де Франка http://www.renfe.com...
comments powered by Disqus