Migranty
Там, де живуть українці

Міжнародний аеропорт імені Ататюрка в Стамбулі

Ataturk Hava Limani Basmudurlugo, Yesilkoy 34830 Istanbul
  • чт, 10 тра 2018
  • 631 перегляд

Міжнародний аеропорт імені Ататюрка в Стамбулі - це найбільший аероузел в Туреччині. Він займає 6 місце в Європі і 20 місце в світі за кількістю пасажирів. Тут базується авіакомпанія «Турецькі авіалінії».

З 1980 року аеропорт носить ім'я першого президента Туреччини. Повітряна гавань розташована в європейській частині Стамбула, на березі Мармурового моря. В азіатській частині міста є міжнародний аеропорт імені Сабіха Гекчен. Багато туристів дуже добре відгукуються про аеропорт Ататюрка, відзначають його зручність, красу і сучасність.

В аеропорту чотири термінали: два пасажирських, вантажний і для приватної авіації. Пасажирські термінали з'єднуються підземним переходом.

Термінал 1. Призначений для внутрішніх рейсів. Розташований в старій будівлі аеропорту, яка пройшла повну реконструкцію і має сучасне обладнання.

Термінал 2. Використовується для міжнародних авіаліній. Був відкритий в 2000 році.

General Aviation Terminal. Обслуговує рейси приватної та ділової авіації.

Послуги

Очікувати свій рейс в аеропорту Ататюрка приємно і комфортно. Тут пасажирам надається багато послуг, термінали аеропорту красиві і сучасні. Клієнти стамбульської повітряної гавані можуть провести час у численних кав'ярнях і барах, зайти в магазин безмитної торгівлі або книжкові магазини. Крім того, тут є перукарня, аптека, пошта, оренда автомобілів, доступна безкоштовна система бездротового зв'язку LAN. Готель аеропорту з'єднаний з міжнародним терміналом. Крім цього, недалеко від аеропорту розташовані ще п'ять готелів.

Такс-фрі

Зробивши в магазині покупку на суму понад 100 TRY + ПДВ, можна розраховувати на повернення податку. При вильоті з аеропорту Стамбула пред'явіть свої покупки, чеки та бланки такс-фрі, оформлені в магазині, на митниці, а потім зверніться в один з офісів Tax Refund, розташованих в зоні вильоту. В аеропорту Ататюрка працюють три компанії такс-фрі: Global Blue (цілодобово), Turk Refund і DSD Refund.

Як дістатися до аеропорту

У центр Стамбула можна дістатися на метро або автобусі і, звичайно, на таксі.

 

На таксі до центру Стамбула можна дістатися приблизно за 50 TRY. Але майте на увазі, що водії так і норовлять взяти якомога більше грошей з іноземця.

Туреччина Пасажирські перевезення Вантажні перевезення туреччина аеропорт Стамубл Ататюрк http://www.ataturkai...
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.