Migranty
Там, де живуть українці

Міжнародний аеропорт імені Ататюрка в Стамбулі

Ataturk Hava Limani Basmudurlugo, Yesilkoy 34830 Istanbul
  • чт, 10 тра 2018
  • 454 перегляди

Міжнародний аеропорт імені Ататюрка в Стамбулі - це найбільший аероузел в Туреччині. Він займає 6 місце в Європі і 20 місце в світі за кількістю пасажирів. Тут базується авіакомпанія «Турецькі авіалінії».

З 1980 року аеропорт носить ім'я першого президента Туреччини. Повітряна гавань розташована в європейській частині Стамбула, на березі Мармурового моря. В азіатській частині міста є міжнародний аеропорт імені Сабіха Гекчен. Багато туристів дуже добре відгукуються про аеропорт Ататюрка, відзначають його зручність, красу і сучасність.

В аеропорту чотири термінали: два пасажирських, вантажний і для приватної авіації. Пасажирські термінали з'єднуються підземним переходом.

Термінал 1. Призначений для внутрішніх рейсів. Розташований в старій будівлі аеропорту, яка пройшла повну реконструкцію і має сучасне обладнання.

Термінал 2. Використовується для міжнародних авіаліній. Був відкритий в 2000 році.

General Aviation Terminal. Обслуговує рейси приватної та ділової авіації.

Послуги

Очікувати свій рейс в аеропорту Ататюрка приємно і комфортно. Тут пасажирам надається багато послуг, термінали аеропорту красиві і сучасні. Клієнти стамбульської повітряної гавані можуть провести час у численних кав'ярнях і барах, зайти в магазин безмитної торгівлі або книжкові магазини. Крім того, тут є перукарня, аптека, пошта, оренда автомобілів, доступна безкоштовна система бездротового зв'язку LAN. Готель аеропорту з'єднаний з міжнародним терміналом. Крім цього, недалеко від аеропорту розташовані ще п'ять готелів.

Такс-фрі

Зробивши в магазині покупку на суму понад 100 TRY + ПДВ, можна розраховувати на повернення податку. При вильоті з аеропорту Стамбула пред'явіть свої покупки, чеки та бланки такс-фрі, оформлені в магазині, на митниці, а потім зверніться в один з офісів Tax Refund, розташованих в зоні вильоту. В аеропорту Ататюрка працюють три компанії такс-фрі: Global Blue (цілодобово), Turk Refund і DSD Refund.

Як дістатися до аеропорту

У центр Стамбула можна дістатися на метро або автобусі і, звичайно, на таксі.

 

На таксі до центру Стамбула можна дістатися приблизно за 50 TRY. Але майте на увазі, що водії так і норовлять взяти якомога більше грошей з іноземця.

Туреччина Пасажирські перевезення Вантажні перевезення туреччина аеропорт Стамубл Ататюрк http://www.ataturkai...
DISQUS Plugin is temporary unavailable