Migranty
Там, де живуть українці

Стенфордський університет, США

450 Serra Mall
  • вт, 22 тра 2018
  • 608 переглядів

Дата заснування і відкриття Стенфордського університету (Stanford University) 1891 рік. Розташування в самому центрі Кремнієвої долини зобов'язує вуз випускати успішних підприємців і просто відомих людей. Наприклад, серед знаменитих студентів - актриса Сігурні Уівер і гольфіст Тайгер Вудс. Стенфордський університет є визнаним лідером в області комп'ютерних наук і математики, а також надає першокласну освіту в гуманітарній сфері.

Такі найбільші компанії, як Google, Nvidia, Snapchat, Hewlett-Packard і багато інших були засновані випускниками цього приголомшливого навчального закладу. Університет вважається одним з найкрасивіших у світі, на території розташовані різні скульптури, сади і художні музеї.

Структура вузу включає 7 шкіл, науково-дослідні центри та 72 факультету в різних областях знань.

Викладацький склад налічує 2118 чоловік. Кількість студентів - 16770, з яких понад 20% іноземці. Крайні терміни подачі заявок до університету Стендфорда з 1 листопада по 3 січня.

Вартість навчання - 47 940 доларів, разом з проживанням і харчуванням - 62 541 долар.

США Навчання / навчальні курси навчання сша вища освіта Каліфорнія Стенфорд Стенфордський університет http://www.stanford....
DISQUS Plugin is temporary unavailable