Migranty
Там, де живуть українці

Найстаріший вуз в США - Гарвардський університет

Cambridge, Массачусетс 02138
  • вт, 22 тра 2018
  • 988 переглядів

Гарвардський університет (Harvard University) розташований в місті Кембридж. Дата заснування цього найстарішого вузу в США - 1636 рік. Назва Гарвардського університету асоціюється з престижем, елітарним навчанням і отриманням знань найвищої якості. У додаткових уявленнях навіть не потребує. Високі досягнення випускників та викладачів вузу в області медицини і багатьох інших науках відомі на всю планету. Університет подарував світу близько 150 нобелівських лауреата, 8 президентів США і більше 60 мільярдерів.

Крім технічних і медичних напрямків, великою популярністю у вузі користуються бізнес, право, мистецтво, гуманітарні та соціальні науки.

Структура університету включає 12 шкіл, науково-дослідний інститут і 7 факультетів. Академічна бібліотека вважається найбільшою в світі.

Кількість студентів складає 20,1 тисяч чоловік, чверть з яких іноземці. Заявки на вступ до Гарварду приймаються з 1 листопада по 1 січня.

Вартість навчання - 47074 доларів, разом з проживанням і харчуванням - 63025 доларів.

США Навчання / навчальні курси навчання сша кембридж вища освіта Массачусетс Гарвардський університет https://www.harvard....
DISQUS Plugin is temporary unavailable