Migranty
Там, де живуть українці

Центральний вокзал Відня

Alfred-Adler-Straße 107
  • пн, 16 лип 2018
  • 2803 перегляди

Центральний вокзал Відня (Wien Hauptbahnhof) - це самий новий залізничний комплекс, повне закінчення будівництва якого завершилося в 2015 році. У минулому тут знаходився Південний вокзал, проте в результаті початку перебудови його об'єднали зі станцією міської електрички, і тепер він відомий під ім'ям Центрального вокзалу.

Він розташований на південь від центру австрійської столиці і дозволяє здійснювати наскрізний проїзд, що в майбутньому перетворить його в найважливіший транспортний вузол Відня, пов'язуючи місто з іншими районами Європи.

Всі поїзди далекого прямування Австрійської залізниці (ÖBB) зупиняються тут і на розташованому далі на південь вокзалі Відень-Мейдлінг. Завдяки поєднанню західної, південної, північної та східної гілок були створені дві можливості для пересадки. Майже до кожного пункту призначення на ділянках далекого прямування Австрійської залізниці можна дістатися максимум з однією пересадкою.

Швидкісні поїзди і поїзди Intercity Express (поїзди далекого прямування), що прибувають із західного напрямку, теж проїжджають через центральний залізничний вокзал, тому пересадка на потяг південної гілки можлива без великих втрат часу. Земельні столиці Брегенц, Інсбрук, Зальцбург, Лінц і Санкт-Пельтен через центральний залізничний вокзал мають пряме сполучення з аеропортом Відня.

Вокзал знаходиться на площі Зюдтіролер Платц, з якої можна потрапити в будь-який куточок Відня на громадському транспорті - метро, ​​автобусах, трамваях і S-Bahn.

Як дістатися до залізничного вокзалу Відня

Метро: ст. Hauptbahnhof (лінія U1)

Автобус: зуп. Hauptbahnhof, № N66

Австрія Пасажирські перевезення Вантажні перевезення австрія відень вокзал Центральний вокзал Відня Wien Hauptbahnhof http://www.oebb.at/d...
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.