Migranty
Там, де живуть українці

Західний вокзал Відня

Europaplatz 2
  • пн, 16 лип 2018
  • 714 переглядів

Західний вокзал (Wien Westbahnhof) - найбільша залізнична станція Відня і всієї Австрії, розташована на площі Европаплатц.  Його також називають BahnhofCity. Це кінцевий пункт для поїздів, що прибувають до Відня із Західної Європи і Західної Австрії. І саме звідси вирушає більшість поїздів в інші країни Західної Європи - Німеччини, Швейцарії, Франції, Бельгії і Нідерландів. Також звідси відходять поїзди, що прямують вглиб країни. У міру виходу на повну потужність нового Центрального вокзалу, Західний вокзал втратив частину рейсів.

Перша будівля Західного вокзалу була побудована ще в 1858 році, проте нинішній вокзал є результатом перебудови 2008-2011 років.

Велика зона шопінгу, різноманітна гастрономічна пропозиція і, зрозуміло, всі сервісні установи Австрійської залізниці знаходяться в розпорядженні гостей і жителів міста на віденському Західному вокзалі.

Як і раніше, автобус в аеропорт Vienna AirportLines зупиняється перед будівлею вокзалу на площі Європи.

Як дістатися до Західного вокзалу Відня

Метро: станція Westbahnhof ліній U3, U6

Міська електричка (S-bahn): станція Westbahnhof лінії S50

Австрія Пасажирські перевезення Вантажні перевезення австрія відень вокзал західний вокзал Wien Westbahnhof https://www.wien.inf...
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.