Migranty
Там, де живуть українці

Аеропорт Рейк'явік

Рейк'явік
  • чт, 02 сер 2018
  • 645 переглядів

Аеропорт Рейк'явік (Reykjavíkurflugvöllur) - аеропорт внутрішніх авіаліній, Ісландії. Аеропорт розташований в 2 км від міського центру Рейк'явіка. Злітно-посадкові смуги аеропорту дуже короткі, тому з міжнародних рейсів обслуговуються тільки рейси до Гренландії і на Фарерські острови, а також окремі чартери, вантажні рейси через Атлантичний океан і приватні рейси.

Якщо погодні умови в Кеблавике недостатні для безпечного приземлення, літаки розмірністю до Boeing 757-200 здійснюють посадку в аеропорту Рейк'явіка.

Так чи інакше, велика частина міжнародних рейсів обслуговується в Міжнародному аеропорту Кеблавік в 50 км від міста, який може приймати будь-які типи літаків. Аеропорт Рейк'явіка є головним хабом Air Iceland і Eagle Air. З трьох злітно-посадкових смуг регулярно використовуються дві, а найменша, як правило, використовується тільки взимку.

Власником і оператором аеропорту Рейк'явік є державне підприємство Isavia.

У аропорту Рейк'явіка два є термінали. У головному терміналі обслуговуються міжнародні та внутрішні рейси Air Iceland; в меншому терміналі обслуговуються внутрішні і міжнародні чартерні рейси Eagle Air.

Для пересадки з міжнародного рейсу з Міжнародного аеропорту Кефлавік на внутрішні рейси у Аеропорту Рейк'явік необхідний переїзд довжиною 50 км автобусом, тому рекомендується мати як мінімум тригодинної запас часу між рейсами.

В аеропорту знаходяться головні офіси Icelandair Group і Icelandair. Air Iceland і Isavia також відкрили свої головні офіси в аеропорту. 

Режим роботи аеропорта: 

Пн-Пт: 7.00-18.00

Сб-Нд: 8.00-16.00

Ісландія Пасажирські перевезення Вантажні перевезення аеропорт ісландія Рейк'явік внутрішні рейси http://www.isavia.is
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.