Migranty
Там, де живуть українці

Аеропорт Рейк'явік

Рейк'явік
  • чт, 02 сер 2018
  • 382 перегляди

Аеропорт Рейк'явік (Reykjavíkurflugvöllur) - аеропорт внутрішніх авіаліній, Ісландії. Аеропорт розташований в 2 км від міського центру Рейк'явіка. Злітно-посадкові смуги аеропорту дуже короткі, тому з міжнародних рейсів обслуговуються тільки рейси до Гренландії і на Фарерські острови, а також окремі чартери, вантажні рейси через Атлантичний океан і приватні рейси.

Якщо погодні умови в Кеблавике недостатні для безпечного приземлення, літаки розмірністю до Boeing 757-200 здійснюють посадку в аеропорту Рейк'явіка.

Так чи інакше, велика частина міжнародних рейсів обслуговується в Міжнародному аеропорту Кеблавік в 50 км від міста, який може приймати будь-які типи літаків. Аеропорт Рейк'явіка є головним хабом Air Iceland і Eagle Air. З трьох злітно-посадкових смуг регулярно використовуються дві, а найменша, як правило, використовується тільки взимку.

Власником і оператором аеропорту Рейк'явік є державне підприємство Isavia.

У аропорту Рейк'явіка два є термінали. У головному терміналі обслуговуються міжнародні та внутрішні рейси Air Iceland; в меншому терміналі обслуговуються внутрішні і міжнародні чартерні рейси Eagle Air.

Для пересадки з міжнародного рейсу з Міжнародного аеропорту Кефлавік на внутрішні рейси у Аеропорту Рейк'явік необхідний переїзд довжиною 50 км автобусом, тому рекомендується мати як мінімум тригодинної запас часу між рейсами.

В аеропорту знаходяться головні офіси Icelandair Group і Icelandair. Air Iceland і Isavia також відкрили свої головні офіси в аеропорту. 

Режим роботи аеропорта: 

Пн-Пт: 7.00-18.00

Сб-Нд: 8.00-16.00

Ісландія Пасажирські перевезення Вантажні перевезення аеропорт ісландія Рейк'явік внутрішні рейси http://www.isavia.is
DISQUS Plugin is temporary unavailable