Migranty
Там, де живуть українці

Аеропорт Ларнака, Кіпр

Ларнака
  • пн, 06 сер 2018
  • 175 переглядів

Аеропорт Ларнака - найбільший міжнародний аероузел Кіпру. Свою назву отримав на честь розташованого поруч міста Ларнака. Повітряна гавань була побудована в 1974 році, а чотири роки тому реконструйована. Головні повітряні ворота Кіпру приймають як регулярні, так і чартерні рейси.

Тут базувалися дві місцеві авіакомпанії - Cyprus Airways і Eurocypria Airlines до моменту свого банкрутства. На даний момент аеропорт служить хабом для Aegean Airlines. Аеропорт Ларнаки вважається своєрідною візитною карткою Кіпру, оскільки саме сюди прилітає більшість туристів з усього світу.

В аеропорту функціонує основний пасажирський термінал і термінал VIP.

Пасажирський термінал. Розташовується в новій будівлі, відкритій в 2009 році і здатному обслуговувати до 7,5 млн пасажирів щорічно.

VIP-термінал. Знаходиться в будівлі старого терміналу, обслуговує рейси приватної авіації та візити глав держав.

Послуги

Аеропорт Ларнаки пропонує своїм пасажирам базовий набір послуг. Тут ви зможете перекусити в кафе і барах, зробити покупки в сувенірних лавках і магазині безмитної торгівлі. Крім того, в терміналі розташовані медпункт, відділення банків, туристичне бюро, бізнес-центр і VIP-зал.

Такс-фрі

Зробивши покупку на суму не менше 50 EUR, можна повернути частину її вартості, оформивши такс-фрі. Для цього необхідно звернутися в митний пункт, пред'явивши покупки, чеки, паспорт і заповнений бланк tax free. Оформлення повернення податку відбувається на стійках компаній Global Blue і Premier Tax Free. Час роботи Global Blue: понеділок - субота з 5:30 до 23:30, в неділю з 7:30 до 23:30.

 

Як дістатися до аеропорту

На таксі. Стійки таксі розташовані в залі прильоту, на нульовому рівні. Таксі працюють цілодобово, вартість короткої 10-хвилинної поїздки - близько 15 EUR.

На автобусі. З аеропорту до Лімассола і Нікосії є прямі трансфери на автобусах. Квиток на автобус до Лімассола в одну сторону коштує 9 EUR. Квиток на дитину (від 3 до 12 років) коштує 4 EUR. Автобуси курсують з 3:00 до 0:15. Квиток до Нікосії буде коштувати 8 EUR, час у дорозі - 40 хвилин.

До Ларнаки йдуть автобуси Zenon, вартість квитка днем ​​- 1,50 EUR, вночі - 2,50 EUR.

Автомобілем. На території аеропорту є кілька автомобільних паркінгів. Безкоштовна стоянка для машин не передбачена. Перші двадцять хвилин стоянки обійдуться вам в 1,50 EUR.

На трансфері. Найшвидшим і зручним варіантом дістатися до Ларнаки стане трансфер. Потрібно заздалегідь вибрати автомобіль відповідного класу і місткості, а водій зустріне в аеропорту з іменною табличкою. Вартість, зазначена при бронюванні, буде фіксована: наприклад, затори на неї не вплинуть.

Кіпр Пасажирські перевезення кіпр аеропорт Ларнака http://www.hermesair...
comments powered by Disqus