Migranty
Там, де живуть українці

Міжнародний аеропорт Гонконгу

1 Sky Plaza Rd, Chek Lap Kok, Гонконг
  • вт, 14 сер 2018
  • 177 переглядів

Міжнародний аеропорт Гонконгу - один з найкрасивіших і зручних аеровузли світу. Його ще іноді називають Чхеклапкок - так само, як і штучний острів, на якому він розташований.

Аеропорт Гонконгу був спроектований таким чином, щоб обслуговування пасажирів відбувалося якомога швидше. Крім того, велика увага приділялася зовнішньому вигляду - аеропорт повинен був сподобатися як співробітникам, так і туристам.

Незважаючи на те, що аероплощадка відкрилася порівняно недавно - в 1998 році - вона вже завоювала численні нагороди як найкращий аеропорт світу. 

Проект будівництва аеропорту Гонконгу занесений в Книгу рекордів Гіннесса як найдорожчий з усіх існуючих проектів аеровузли. На втілення ідеї в життя було витрачено 6 років і 20 млрд доларів.

Повітряні ворота Гонконгу працюють цілодобово і вважаються одним з найбільш завантажених аеровузли в світі.

Термінали аеропорту Гонконгу

Незважаючи на величезні розміри аеропорту, розібратися тут нескладно. Аеровокзал складається всього з трьох терміналів, але передбачено просте розташування всіх служб і зручна система покажчиків. Крім того, є довідкові кіоски та спеціальні довідкові телефони в терміналах. Траволатори і шаттли також допомагають туристам швидко дістатися в потрібний пункт аеропорту. Шатли перевезуть вас із залу реєстрації до виходів в літак і назад абсолютно безкоштовно.

Термінал 1. У восьмирівневому терміналі пасажири проводять більшу частину часу, в ньому здійснюються виходи на посадку, трансфери, митний та паспортний контроль.

Термінал 2. Тут знаходиться тільки зона реєстрації.

Термінал Midfield. Окремо розташована будівля була відкрита в кінці 2015 року. Призначений в основному для міжнародних рейсів.

Послуги

В аеропорту Гонконгу таке розмаїття всіляких послуг, що, якщо вчасно не подивитися на годинник, можна запізнитися на свій рейс. Тут величезна кількість кафе і ресторанів. Причому, є і дуже цікаві. Наприклад, на даху терміналу 1 розташовані ресторан і оглядовий майданчик. У терміналі 2 є розважальний центр Sky Plaza. Тут ви знайдете 4D кінотеатр, авіацентр, інтерактивний тематичний центр Asia Hollywood і спортивний зал. Авіацентр буде цікавий як дорослим, так і дітям. Тут можна не тільки вивчити історію авіації, а й спробувати себе в ролі пілота. Спортзал I-Sports оснащений унікальними тренажерами таких видів спорту, як футбол, баскетбол, автогонки, стрілянина, лижі, бокс, гольф.

Як дістатися до аеропорту

Дістатися до потрібного місця з аеропорту Гонконгу можна на Аероекспресі, автобусі, поромі і таксі.

На таксі

У Гонконзі таксі відрізняються за кольором. Міські таксі (червоні) з'єднують аеропорт з островом Гонконг, Коулун і частково з новими містами - Чхюнь Вань (Цюань Вань), Са Тхинь (Ша Тянь), Чён Гван Оу. Міські таксі можуть доставити вас в будь-який пункт Гонконгу, крім південного острова Лантау. Зелені таксі Нових Територій з'єднують аеропорт з Новими Територіями, крім тих місць, де працюють міські таксі. Блакитні таксі Лантау з'єднують аеропорт з рештою частини острова Лантау. Поїздка в центр міста обійдеться в 220-360 HKD в залежності від району.

На автобусі

Від транспортного центру Cheong Tat Road в аеропорту до Гонконгу курсує дуже багато автобусів. З Гонконгу в аеропорт ходять автобуси з номерами А і Е, крім Е21А, Е21Х, Е31. Помаранчевий колір автобуса означає, що він обладнаний для великої кількості багажу. Квиток на міський автобус коштує 22-51 HKD.

На Аероекспресі

Маршрут Аероекспресу такий: станції Lam Tin і Hung Hom, пристань North Point Ferry Pier. Інтервал руху - кожні 10-12 хвилин. Час в дорозі - 24 хвилини. Час роботи - з 5:54 до 0:48. Вартість проїзду до станції «Гонконг» - 100 HKD.

Між терміналами можна їздити на безкоштовному поїзді або платному електромобілі.

На паромі

На поромі можна дістатися в дельту Перлової річки. Цей вид транспорту доступний тільки авіапасажирам. Доступ до поромному терміналу знаходиться перед імміграційним контролем пасажирів, які прибувають.

Гонконг Пасажирські перевезення аеропорт гонконг аеропорт Гонконга Чхеклапкок http://www.hongkonga...
comments powered by Disqus