Міжнародний аеропорт Гонконгу

  • вт, 14 сер 2018
  • 144 перегляди

Міжнародний аеропорт Гонконгу - один з найкрасивіших і зручних аеровузли світу. Його ще іноді називають Чхеклапкок - так само, як і штучний острів, на якому він розташований.

Аеропорт Гонконгу був спроектований таким чином, щоб обслуговування пасажирів відбувалося якомога швидше. Крім того, велика увага приділялася зовнішньому вигляду - аеропорт повинен був сподобатися як співробітникам, так і туристам.

Незважаючи на те, що аероплощадка відкрилася порівняно недавно - в 1998 році - вона вже завоювала численні нагороди як найкращий аеропорт світу. 

Проект будівництва аеропорту Гонконгу занесений в Книгу рекордів Гіннесса як найдорожчий з усіх існуючих проектів аеровузли. На втілення ідеї в життя було витрачено 6 років і 20 млрд доларів.

Повітряні ворота Гонконгу працюють цілодобово і вважаються одним з найбільш завантажених аеровузли в світі.

Термінали аеропорту Гонконгу

Незважаючи на величезні розміри аеропорту, розібратися тут нескладно. Аеровокзал складається всього з трьох терміналів, але передбачено просте розташування всіх служб і зручна система покажчиків. Крім того, є довідкові кіоски та спеціальні довідкові телефони в терміналах. Траволатори і шаттли також допомагають туристам швидко дістатися в потрібний пункт аеропорту. Шатли перевезуть вас із залу реєстрації до виходів в літак і назад абсолютно безкоштовно.

Термінал 1. У восьмирівневому терміналі пасажири проводять більшу частину часу, в ньому здійснюються виходи на посадку, трансфери, митний та паспортний контроль.

Термінал 2. Тут знаходиться тільки зона реєстрації.

Термінал Midfield. Окремо розташована будівля була відкрита в кінці 2015 року. Призначений в основному для міжнародних рейсів.

Послуги

В аеропорту Гонконгу таке розмаїття всіляких послуг, що, якщо вчасно не подивитися на годинник, можна запізнитися на свій рейс. Тут величезна кількість кафе і ресторанів. Причому, є і дуже цікаві. Наприклад, на даху терміналу 1 розташовані ресторан і оглядовий майданчик. У терміналі 2 є розважальний центр Sky Plaza. Тут ви знайдете 4D кінотеатр, авіацентр, інтерактивний тематичний центр Asia Hollywood і спортивний зал. Авіацентр буде цікавий як дорослим, так і дітям. Тут можна не тільки вивчити історію авіації, а й спробувати себе в ролі пілота. Спортзал I-Sports оснащений унікальними тренажерами таких видів спорту, як футбол, баскетбол, автогонки, стрілянина, лижі, бокс, гольф.

Як дістатися до аеропорту

Дістатися до потрібного місця з аеропорту Гонконгу можна на Аероекспресі, автобусі, поромі і таксі.

На таксі

У Гонконзі таксі відрізняються за кольором. Міські таксі (червоні) з'єднують аеропорт з островом Гонконг, Коулун і частково з новими містами - Чхюнь Вань (Цюань Вань), Са Тхинь (Ша Тянь), Чён Гван Оу. Міські таксі можуть доставити вас в будь-який пункт Гонконгу, крім південного острова Лантау. Зелені таксі Нових Територій з'єднують аеропорт з Новими Територіями, крім тих місць, де працюють міські таксі. Блакитні таксі Лантау з'єднують аеропорт з рештою частини острова Лантау. Поїздка в центр міста обійдеться в 220-360 HKD в залежності від району.

На автобусі

Від транспортного центру Cheong Tat Road в аеропорту до Гонконгу курсує дуже багато автобусів. З Гонконгу в аеропорт ходять автобуси з номерами А і Е, крім Е21А, Е21Х, Е31. Помаранчевий колір автобуса означає, що він обладнаний для великої кількості багажу. Квиток на міський автобус коштує 22-51 HKD.

На Аероекспресі

Маршрут Аероекспресу такий: станції Lam Tin і Hung Hom, пристань North Point Ferry Pier. Інтервал руху - кожні 10-12 хвилин. Час в дорозі - 24 хвилини. Час роботи - з 5:54 до 0:48. Вартість проїзду до станції «Гонконг» - 100 HKD.

Між терміналами можна їздити на безкоштовному поїзді або платному електромобілі.

На паромі

На поромі можна дістатися в дельту Перлової річки. Цей вид транспорту доступний тільки авіапасажирам. Доступ до поромному терміналу знаходиться перед імміграційним контролем пасажирів, які прибувають.

Контактна інформація


Категорії та ключові слова для пошуку оголошень


Коментарі та обговорення матеріалу


comments powered by Disqus