Migranty
Там, де живуть українці

Міжнародний аеропорт Пекіна Beijing Capital

Beijing 100621, China
  • ср, 15 сер 2018
  • 159 переглядів

Ворота Піднебесної - міжнародний аеропорт Beijing Capital - знаходяться в 20 кілометрах від Пекіна. На даний момент це найбільший аеропорт Китаю.

З моменту свого заснування в 1958 році Beijing Capital досяг дивовижних результатів в області авіаперевезень і посів друге місце в світі по пасажирообігу в 2010 році.

З 1965 року було здійснено сім великих проектів з розширення та реконструкції аеропорту, а результаті чого він став першим аеропортом в Азії і Тихоокеанському регіоні, що має три термінали, три злітно-посадочні смуги і дві одночасно працюючі вежі.

Головною метою при будівництві Beijing Capital ставилася безпеку. Аеропорт пройшов строгий аудит безпеки, виконаний організаціями ICAO і CAAC. Вигідне географічне положення і сучасна технічна база роблять його зручним авіаційним вузлом на ринку азіатських, європейських та американських авіаперевезень. Всі основні китайські авіакомпанії мають тут свої операційні бази.

У 2008 році в Пекіні проходили Літні Олімпійські ігри і аеропорт вніс свою лепту в їх проведення - 446 спеціальних літаків, 1076 бізнес-літаків, 7744 польоти, безпосередньо пов'язаних з Олімпійськими іграми, з загальною кількістю пасажирів - 98420 осіб. «Нуль падінь, нуль аварій і нуль скарг», як прокоментували свої досягнення самі співробітники аеропорту.

Темпи розвитку пекінського аеропорту збільшуються разом з темпами розвитку самого Китаю. У Аеропорту є маса нагород, що без зайвої скромності дозволяють йому називатися найкращим аеропортом світу.

Термінали аеропорту Пекіна

В аеропорту Пекіна три пасажирські термінали, в цілому здатні обслужити понад 90 млн пасажирів на рік. Термінали 1 і 2 пов'язані між собою критим переходом, і між всіма терміналами постійно курсують безкоштовні шатли.

Термінал 1. Кілька разів був реконструйований, останній раз - в 2008 році. В даний час обслуговує внутрішні рейси авіакомпаній HNA Group.

Термінал 2. Служить базою для авіакомпаній China Southern Airlines, China Eastern Airlines, Skyteam і Air Koryo.

Термінал 3. Найбільший термінал аеропорту Пекіна площею майже 1000 кв. м. Призначений для обслуговування багатьох міжнародних рейсів, здатний приймати аеробус А-380.

Послуги

В аеропорту знаходиться близько сотні різних ресторанів, що пропонують страви практично з усього світу, фуд-корт терміналу №3 навіть називають «всесвітньою кухнею». У величезній торговельній зоні аеропорту розміщено безліч магазинів, бізнес-центрів, банків та інших установ, ігрові зони для дітей, камери схову, автомати з питною водою.

Такс-фрі

Зробивши покупки в магазинах Пекіна на суму не менше 500 CNY, в аеропорту Beijing Capital можна оформити повернення податку, звернувшись на стійки Tax Refund в терміналах 2 і 3.

Як дістатися з аеропорту в місто

З Пекіном аеропорт Beijing Capital пов'язаний автобусним сполученням, гілкою легкого метро і швидкісними автомагістралями (30-60 хвилин в залежності від заторів).

На таксі

Таксі до центру міста (з лічильником) обійдеться приблизно в 120-250 CNY, включаючи плату за використання швидкісної траси. Перед посадкою варто ознайомитися з усіма розцінками на проїзд (вивішені на склі або повинні бути у водія) і переконатися в тому, що шофер включив лічильник. Також не завадить мати при собі китайський варіант написання готелю, щоб показати його водієві: поліглотів серед них, знаєте, мало.

На метро

Поїздка на гілці легкого метро Airport Line (25 CNY, перший/останній поїзд в аеропорт відправляються в 6:00/22:30, перший/останній з аеропорту - 6:20/23:10) курсують кожні 10 хвилин від аеропорту до гілки метро Line 2.

На автобусі

Можна дістатися до центру і на експрес-автобусах, які відправляються кожні 10-15 хвилин. Вартість проїзду на всіх дорівнює 4-6 CNY. Наприклад, автобуси Line 3 (перший / останній в аеропорт Capital 6:00/20:30, перший / останній маршрут до залізничного вокзалу Пекіна з аеропорту - 5:50/20:00) - найпопулярніший маршрут у туристів, які слідують в готель Beijing International або до залізниці вокзалу міста. Є ще автобуси Line 2 (в аеропорт в 5:20/20:00, з аеропорту 6:00/20:30), які слідують до будівлі Aviation Building; і автобуси Line 1 (5:25/22:30 з аеропорту, 4:40/21:50 в аеропорт), слідують до Cherry Garden.

Китай Пасажирські перевезення китай аеропорт Пекін Beijing Capital http://www.bcia.com....
comments powered by Disqus