Migranty
Там, де живуть українці

Міжнародний аеропорт Пудун, Шанхай

S1 Yingbin Expy, Pudong Xinqu, Shanghai Shi
  • вт, 21 сер 2018
  • 900 переглядів

Міжнародний аеропорт Пудун - це новий аеропорт Шанхая, розташований в районі Пудун. Аеропорт був відкритий в 1999 році і замінив собою міжнародний аеропорт Хунцяо, а також прийняв на себе регіональні рейси Гонконгу і Макао. Щорічно аеропорт приймає 60 млн пасажирів, а з закінченням будівництва двох додаткових злітно-посадкових смуг передбачається збільшити пасажиропотік до 80 млн осіб на рік, а також перевозити до 6 млн тонн вантажів. За пасажиропотоком і обміну вантажами аеропорт Пудун перевершує навіть аеропорт Пекін Столичний.

Термінали аеропорту Шанхаю

В аеропорту Шанхаю функціонує два пасажирські термінали: №1 і №2. Між терміналами з 6:00 до 24:00 кожні 10 хвилин курсує автобус-шатл.

Термінал 1. Відкритий в 1999 році, термінал здатний обслуговувати до 20 млн пасажирів на рік. Інтер'єр аеропорту за формою нагадує хвилі.

Термінал 2. Був відкритий в 2008 році. Пропускна спроможність терміналу втричі перевищує можливості першого терміналу - до 60 млн пасажирів щорічно. При оформленні терміналу морська тема була посилена, і його дизайн навіває асоціації з чайкою, що летить. Використовується переважно авіакомпанією Air China і членами альянсу Star Alliance.

Послуги

У кожному терміналі аеропорту Пудун передбачені магазини і ресторанні дворики, банкомати і відділення банків, пункти обміну валют, камери схову, зони відпочинку. Крім того, аеропорт оточують готелі різного рівня комфортності.

Такс-фрі

В аеропорту Шанхаю є можливість оформити повернення ПДВ при одноразовій купівлі на суму від 500 CNY. Спочатку необхідно звернутися в митні пункти (гейт 10 в терміналі №1 і гейт 25 в терміналі №2), а потім в пункт такс-фрі в зоні міжнародних вильотів.

Як дістатися до аеропорту

На таксі. Таксі в Шанхаї коштує дорожче, ніж в інших містах Китаю. Поїздка до міста в середньому обходиться в 200-220 CNY.

На автобусі. Між аеропортом і Шанхаєм курсує кілька маршрутів автобусів, включаючи спеціальний нічний. Вартість квитка варіюється від 8 CNY до 30 CNY.

На поїзді. Від аеропорту до станції метро «Лун'ян Лу» з 2002 року ходить швидкісний поїзд на магнітній подушці, долає відстань в 30 км за 7 хвилин 20 секунд. Крім того, сам аеропорт розташований на станції 2-й лінії метро (зеленого кольору), на якому можна доїхати до центру міста, поїзди відправляються кожні 8,5 хвилин з 6:00 до 22:00.

Квитки на швидкісний поїзд в одну сторону обійдуться вам від 50 CNY до 100 CNY, в залежності від класу.

Трансфери в аеропорт Шанхая і назад

Тут ви можете вибрати і замовити безпечний трансфер на сучасному автомобілі з професійним водієм. В сервіс входить зустріч в аеропорту або готелі з іменною табличкою, причому знання місцевої мови вам не буде потрібно. Ціна фіксується в момент бронювання на сайті, в неї входить годину очікування в аеропорту і 15 хвилин - в готелі.

Китай Пасажирські перевезення китай аеропорт Шанхай Пудун http://www.shairport...
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.