Migranty
Там, де живуть українці

Міжнародний аеропорт Пудун, Шанхай

S1 Yingbin Expy, Pudong Xinqu, Shanghai Shi
  • вт, 21 сер 2018
  • 696 переглядів

Міжнародний аеропорт Пудун - це новий аеропорт Шанхая, розташований в районі Пудун. Аеропорт був відкритий в 1999 році і замінив собою міжнародний аеропорт Хунцяо, а також прийняв на себе регіональні рейси Гонконгу і Макао. Щорічно аеропорт приймає 60 млн пасажирів, а з закінченням будівництва двох додаткових злітно-посадкових смуг передбачається збільшити пасажиропотік до 80 млн осіб на рік, а також перевозити до 6 млн тонн вантажів. За пасажиропотоком і обміну вантажами аеропорт Пудун перевершує навіть аеропорт Пекін Столичний.

Термінали аеропорту Шанхаю

В аеропорту Шанхаю функціонує два пасажирські термінали: №1 і №2. Між терміналами з 6:00 до 24:00 кожні 10 хвилин курсує автобус-шатл.

Термінал 1. Відкритий в 1999 році, термінал здатний обслуговувати до 20 млн пасажирів на рік. Інтер'єр аеропорту за формою нагадує хвилі.

Термінал 2. Був відкритий в 2008 році. Пропускна спроможність терміналу втричі перевищує можливості першого терміналу - до 60 млн пасажирів щорічно. При оформленні терміналу морська тема була посилена, і його дизайн навіває асоціації з чайкою, що летить. Використовується переважно авіакомпанією Air China і членами альянсу Star Alliance.

Послуги

У кожному терміналі аеропорту Пудун передбачені магазини і ресторанні дворики, банкомати і відділення банків, пункти обміну валют, камери схову, зони відпочинку. Крім того, аеропорт оточують готелі різного рівня комфортності.

Такс-фрі

В аеропорту Шанхаю є можливість оформити повернення ПДВ при одноразовій купівлі на суму від 500 CNY. Спочатку необхідно звернутися в митні пункти (гейт 10 в терміналі №1 і гейт 25 в терміналі №2), а потім в пункт такс-фрі в зоні міжнародних вильотів.

Як дістатися до аеропорту

На таксі. Таксі в Шанхаї коштує дорожче, ніж в інших містах Китаю. Поїздка до міста в середньому обходиться в 200-220 CNY.

На автобусі. Між аеропортом і Шанхаєм курсує кілька маршрутів автобусів, включаючи спеціальний нічний. Вартість квитка варіюється від 8 CNY до 30 CNY.

На поїзді. Від аеропорту до станції метро «Лун'ян Лу» з 2002 року ходить швидкісний поїзд на магнітній подушці, долає відстань в 30 км за 7 хвилин 20 секунд. Крім того, сам аеропорт розташований на станції 2-й лінії метро (зеленого кольору), на якому можна доїхати до центру міста, поїзди відправляються кожні 8,5 хвилин з 6:00 до 22:00.

Квитки на швидкісний поїзд в одну сторону обійдуться вам від 50 CNY до 100 CNY, в залежності від класу.

Трансфери в аеропорт Шанхая і назад

Тут ви можете вибрати і замовити безпечний трансфер на сучасному автомобілі з професійним водієм. В сервіс входить зустріч в аеропорту або готелі з іменною табличкою, причому знання місцевої мови вам не буде потрібно. Ціна фіксується в момент бронювання на сайті, в неї входить годину очікування в аеропорту і 15 хвилин - в готелі.

Китай Пасажирські перевезення китай аеропорт Шанхай Пудун http://www.shairport...
DISQUS Plugin is temporary unavailable