Migranty
Там, де живуть українці

Міжнародний аеропорт Санья Фенікс

Fenghuangzhen, Tianya, Санья, Хайнань
  • пн, 27 сер 2018
  • 774 перегляди

Санья - один з найпопулярніших курортів Китаю, його називають ще китайськими Гаваями. Це тропічне приморське місто розташоване на острові Хайнань, на березі Південно-Китайського моря. Відпочивати тут можна цілий рік, цьому сприяє теплий клімат місцевості. А добиратися сюди найзручніше по повітрю. У Саньє є власний аеропорт, який здійснює рейси не тільки всередині країни, але і за її межі.

Аеропорт Саньї (Sanya Phoenix International Airport) був побудований в 1994 році, проте після цього кілька разів проводилися його реконструкції. Остання і наймасштабніша була зроблена в 2007 році, було розширено аеровокзал, оновлена ​​злітно-посадкова смуга. Тепер аеропорт Саньї, який має ще одне поетична назва Фенікс, оснащений за останнім словом техніки і здатний приймати майже всі типи повітряних суден.

Термінали аеропорту Саньї

В аеропорту Саньї 3 пасажирські термінали: для внутрішніх, міжнародних рейсів і VIP-термінал.

Термінал для внутрішніх авіаліній. Найбільший термінал аеропорту, обслуговує близько 150 рейсів в 60 міст Китаю.

Міжнародний термінал. Приймає рейси з 47 міст світу.

VIP-термінал. Надає VIP-послуги для пасажирів першого класу і бізнес-авіації.

Послуги

Аеропорт Саньї - другий за своїми розмірами на острові Хайнань після аеропорту міста Хайкоу. Сьогодні аеровокзал надає пасажирам весь набір зручностей для комфортного очікування вильоту: безкоштовний Wi-Fi, ресторани, кафе і магазини, кімнату матері і дитини, банкомати і відділення банків.

Такс-фрі

На о. Хайнань не так багато магазинів, що працюють за системою такс-фрі, але, тим не менш, вони є: у великих торгових центрах Саньї і Хайкоу. Щоб отримати повернення податку, необхідно заповнити в магазині спеціальний бланк tax free, а потім завірити його на митниці при вильоті. Сума одноразової покупки повинна бути не менше 500 CNY.

Як дістатися до аеропорту

Аеропорт Саньї розташований не в самому місті, а приблизно в 11 км від його центральної частини. Дістатися до центру можна без проблем, пасажирам надаються послуги автобусів і таксі.

На таксі. Вартість проїзду на таксі до центру складе приблизно 40-60 CNY і трохи дорожче - до інших пунктів призначення. Наприклад, поїздка до пляжу Дадунхай буде коштувати 60-80 CNY.

На автобусі. Автобус до центру йде через Sanya Bay, квиток коштує близько 15 CNY, а час в дорозі займе всього 15-20 хвилин. Якщо вам потрібно доїхати з аеропорту до інших курортів, краще скористатися послугами таксі.

На трансфері.

Найшвидшим і зручним варіантом дістатися до Саньї стане трансфер. Потрібно заздалегідь вибрати автомобіль відповідного класу і місткості, а водій зустріне в аеропорту з іменною табличкою. Вартість, зазначена при бронюванні, буде фіксована: наприклад, затори на неї не вплинуть.

Трансфери в аеропорт Саньї і назад

Тут ви можете вибрати і замовити безпечний трансфер на сучасному автомобілі з професійним водієм. В сервіс входить зустріч в аеропорту або готелі з іменною табличкою, причому знання місцевої мови вам не буде потрібно. Ціна фіксується в момент бронювання на сайті, в неї входить година очікування в аеропорту і 15 хвилин - в готелі.

Китай Пасажирські перевезення китай аеропорт Санья Санья Фенікс Sanya Phoenix International Airport Хайнань http://www.sanyaairp...
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.