Migranty
Там, де живуть українці

Міжнародний аеропорт Санья Фенікс

Fenghuangzhen, Tianya, Санья, Хайнань
  • пн, 27 сер 2018
  • 645 переглядів

Санья - один з найпопулярніших курортів Китаю, його називають ще китайськими Гаваями. Це тропічне приморське місто розташоване на острові Хайнань, на березі Південно-Китайського моря. Відпочивати тут можна цілий рік, цьому сприяє теплий клімат місцевості. А добиратися сюди найзручніше по повітрю. У Саньє є власний аеропорт, який здійснює рейси не тільки всередині країни, але і за її межі.

Аеропорт Саньї (Sanya Phoenix International Airport) був побудований в 1994 році, проте після цього кілька разів проводилися його реконструкції. Остання і наймасштабніша була зроблена в 2007 році, було розширено аеровокзал, оновлена ​​злітно-посадкова смуга. Тепер аеропорт Саньї, який має ще одне поетична назва Фенікс, оснащений за останнім словом техніки і здатний приймати майже всі типи повітряних суден.

Термінали аеропорту Саньї

В аеропорту Саньї 3 пасажирські термінали: для внутрішніх, міжнародних рейсів і VIP-термінал.

Термінал для внутрішніх авіаліній. Найбільший термінал аеропорту, обслуговує близько 150 рейсів в 60 міст Китаю.

Міжнародний термінал. Приймає рейси з 47 міст світу.

VIP-термінал. Надає VIP-послуги для пасажирів першого класу і бізнес-авіації.

Послуги

Аеропорт Саньї - другий за своїми розмірами на острові Хайнань після аеропорту міста Хайкоу. Сьогодні аеровокзал надає пасажирам весь набір зручностей для комфортного очікування вильоту: безкоштовний Wi-Fi, ресторани, кафе і магазини, кімнату матері і дитини, банкомати і відділення банків.

Такс-фрі

На о. Хайнань не так багато магазинів, що працюють за системою такс-фрі, але, тим не менш, вони є: у великих торгових центрах Саньї і Хайкоу. Щоб отримати повернення податку, необхідно заповнити в магазині спеціальний бланк tax free, а потім завірити його на митниці при вильоті. Сума одноразової покупки повинна бути не менше 500 CNY.

Як дістатися до аеропорту

Аеропорт Саньї розташований не в самому місті, а приблизно в 11 км від його центральної частини. Дістатися до центру можна без проблем, пасажирам надаються послуги автобусів і таксі.

На таксі. Вартість проїзду на таксі до центру складе приблизно 40-60 CNY і трохи дорожче - до інших пунктів призначення. Наприклад, поїздка до пляжу Дадунхай буде коштувати 60-80 CNY.

На автобусі. Автобус до центру йде через Sanya Bay, квиток коштує близько 15 CNY, а час в дорозі займе всього 15-20 хвилин. Якщо вам потрібно доїхати з аеропорту до інших курортів, краще скористатися послугами таксі.

На трансфері.

Найшвидшим і зручним варіантом дістатися до Саньї стане трансфер. Потрібно заздалегідь вибрати автомобіль відповідного класу і місткості, а водій зустріне в аеропорту з іменною табличкою. Вартість, зазначена при бронюванні, буде фіксована: наприклад, затори на неї не вплинуть.

Трансфери в аеропорт Саньї і назад

Тут ви можете вибрати і замовити безпечний трансфер на сучасному автомобілі з професійним водієм. В сервіс входить зустріч в аеропорту або готелі з іменною табличкою, причому знання місцевої мови вам не буде потрібно. Ціна фіксується в момент бронювання на сайті, в неї входить година очікування в аеропорту і 15 хвилин - в готелі.

Китай Пасажирські перевезення китай аеропорт Санья Санья Фенікс Sanya Phoenix International Airport Хайнань http://www.sanyaairp...
DISQUS Plugin is temporary unavailable