Migranty
Там, де живуть українці

Аеропорти Хайнань

о. Хайнань
  • вт, 28 сер 2018
  • 745 переглядів

На острові Хайнань в Китаї розташовані два міжнародні аеропорти, які приймають гостей з усього світу. Перший з них - найбільший на острові аеропорт Хайкоу Мейлань - розташований в 25 км від міста Хайкоу і був відкритий в 1999 році. Звідси здійснюються регулярні рейси в Гонконг, Таїланд, Малайзію, Японію і Південну Корею. На території аеропорту Мейлань базується авіакомпанія Hainan Airlines.

Другий міжнародний аеропорт Хайнань - Санья Фенікс - знаходиться в 11 км по шосе на північний захід від міста Санья в мальовничій місцевості. Повітряна гавань має вигідне розташування і зручна для туристів. Він на 5 років старше свого брата - аеропорту Мейлань, але в 2007 році була проведена повна реконструкція будівлі, так що тепер Фенікс оснащений за останнім словом техніки. 

Як дістатися

Якщо ви прибули в міжнародний аеропорт Хайкоу авіакомпаніями China Southern Airlines і Hainan Airlines, то до центру міста вам допоможуть дістатися безкоштовні автобуси, що надаються цими перевізниками. Крім того ви можете скористатися і рейсовими автобусами, поїздка на яких займе близько 30 хвилин. Якщо ж вам зручніше добиратися на таксі, то стоянка знаходиться відразу на виході з аеропорту. Вартість поїздки в такому випадку буде дорівнює 80 CNY.

Прилетів в аеропорт Санья пощастить трохи більше. Дорога до міста і його околиць займає всього 15 хвилин, а автобус, що проїжджає повз мальовничу набережну Санья Бей (Sanya Bay), доставить вас до центру за 15 CNY. Таксі за 20 хвилин домчить вас до курорту Дадонгхаі (Dadonghai), за 30 хвилин - до Ялонг Бей (Yalong Bay) і буде коштувати всього 60-70 CNY.

Маршрути №102 до затоки Саньявань і маршрути №2 і 4 до затоки Дудунхай, що курсують з аеропорту Санья, найпопулярніші.

Послуги

На території аеропортів китайського острова Хайнань є все, що потрібно для комфортного проведення часу. Ресторани, кімнати відпочинку, стійки з інформацією завжди готові допомогти хвилюється перед вильотом туристам. А в аеропорту Санья навіть є служба загубленого багажу, так що якщо ви раптом не виявили свою валізу на лінії, не переживайте, вам обов'язково допоможуть. Ще одна приємна обставина: для громадян 21 країни на території аеропортів працює служба оформлення візи після прибуття (Visa on Arrival). Якщо у вашій групі більше 5 осіб, то вам з легкістю поставлять штамп на 15 днів.

З розкладом рейсів можна ознайомитися на офіційних сайтах аеропортів: www.mlairport.com, www.sanyaairport.com.

Китай Пасажирські перевезення китай хайнань аеропорти
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.