Migranty
Там, де живуть українці

Аеропорти Хайнань

о. Хайнань
  • вт, 28 сер 2018
  • 550 переглядів

На острові Хайнань в Китаї розташовані два міжнародні аеропорти, які приймають гостей з усього світу. Перший з них - найбільший на острові аеропорт Хайкоу Мейлань - розташований в 25 км від міста Хайкоу і був відкритий в 1999 році. Звідси здійснюються регулярні рейси в Гонконг, Таїланд, Малайзію, Японію і Південну Корею. На території аеропорту Мейлань базується авіакомпанія Hainan Airlines.

Другий міжнародний аеропорт Хайнань - Санья Фенікс - знаходиться в 11 км по шосе на північний захід від міста Санья в мальовничій місцевості. Повітряна гавань має вигідне розташування і зручна для туристів. Він на 5 років старше свого брата - аеропорту Мейлань, але в 2007 році була проведена повна реконструкція будівлі, так що тепер Фенікс оснащений за останнім словом техніки. 

Як дістатися

Якщо ви прибули в міжнародний аеропорт Хайкоу авіакомпаніями China Southern Airlines і Hainan Airlines, то до центру міста вам допоможуть дістатися безкоштовні автобуси, що надаються цими перевізниками. Крім того ви можете скористатися і рейсовими автобусами, поїздка на яких займе близько 30 хвилин. Якщо ж вам зручніше добиратися на таксі, то стоянка знаходиться відразу на виході з аеропорту. Вартість поїздки в такому випадку буде дорівнює 80 CNY.

Прилетів в аеропорт Санья пощастить трохи більше. Дорога до міста і його околиць займає всього 15 хвилин, а автобус, що проїжджає повз мальовничу набережну Санья Бей (Sanya Bay), доставить вас до центру за 15 CNY. Таксі за 20 хвилин домчить вас до курорту Дадонгхаі (Dadonghai), за 30 хвилин - до Ялонг Бей (Yalong Bay) і буде коштувати всього 60-70 CNY.

Маршрути №102 до затоки Саньявань і маршрути №2 і 4 до затоки Дудунхай, що курсують з аеропорту Санья, найпопулярніші.

Послуги

На території аеропортів китайського острова Хайнань є все, що потрібно для комфортного проведення часу. Ресторани, кімнати відпочинку, стійки з інформацією завжди готові допомогти хвилюється перед вильотом туристам. А в аеропорту Санья навіть є служба загубленого багажу, так що якщо ви раптом не виявили свою валізу на лінії, не переживайте, вам обов'язково допоможуть. Ще одна приємна обставина: для громадян 21 країни на території аеропортів працює служба оформлення візи після прибуття (Visa on Arrival). Якщо у вашій групі більше 5 осіб, то вам з легкістю поставлять штамп на 15 днів.

З розкладом рейсів можна ознайомитися на офіційних сайтах аеропортів: www.mlairport.com, www.sanyaairport.com.

Китай Пасажирські перевезення китай хайнань аеропорти
DISQUS Plugin is temporary unavailable