Migranty
Там, де живуть українці

Аеропорт Риги

Mārupe, LV-1053
  • пт, 31 сер 2018
  • 590 переглядів

Міжнародний аеропорт Риги - найбільший аеропорт в Прибалтиці і хаб для авіакомпанії «Ейрбалтік». Побудований він був в 1973 році, а в 2005 році вже визнаний кращим в Європі серед аеропортів, які обслуговують від 1 до 5 млн пасажирів рік. Маючи в своєму розпорядженні злітно-посадковою смугою в 3,2 км, аеропорт має можливість приймати літаки практично будь-якого типу, в тому числі і важкі.

Щодня аеропорт обслуговує безліч рейсів, виконуваних такими авіакомпаніями, як «Белавіа», «Рянейр», «Турецькі авіалінії», «Ютейр», «Ейрбалтік» та іншими. Звідси можна полетіти практично з будь-якого ключового напрямку - в 31 країну.

У ризькому аеропорту 3 пасажирські термінали.

Термінал А обслуговує рейси з країн, що не входять в зону Шенген.

Термінал В приймає і відправляє рейси усередині Шенгенської зони.

Термінал С обслуговує рейси з країн, що не входять до Шенгенської зони, так як термінал А не справляється з потоком пасажирів.

Послуги

На території аеропорту є кафе, ресторани, зона duty free, офіси авіакомпаній і прокату автомобілів, представництва банків, зони відпочинку, медпункт, поштове відділення, туристичне бюро і каплиця. Відстежувати потрібний рейс зручно за допомогою онлайн-табло прильоту і вильоту.

Як дістатися до аеропорту

Аеропорт розташований в 13 км від міста. Дістатися до Риги можна на автобусі або таксі.

На автобусі. Щодня раз в 10-30 хвилин (у вихідні трохи рідше) з аеропорту відправляється автобус №22. Кінцева зупинка - залізничний вокзал, часу в дорозі - 30-40 хвилин. Перший автобус йде о 5:40, останній - о 23:30. Вартість проїзду - 2 EUR (якщо купувати квиток у водія перед посадкою) і 1,15 EUR (в автоматах або газетних кіосках в зоні прильоту). Квиток на добу коштує 5 EUR. Автобусна зупинка розташована навпроти будівлі аеровокзалу у парковки P1. 

Там же зупиняється фірмовий мікроавтобус-експрес Airport Express авіакомпанії «Ейрбалтік». Проїзд обійдеться в 5 EUR з пасажира, квитки продаються у водія і на сайті авіакомпанії.

На таксі. Стійки виклику таксі знаходяться в зонах прильоту в усіх терміналах. Поїздка до центру Риги коштує 11-15 EUR та забере 15-30 хвилин в залежності від трафіку.

На авто. У ризькому аеропорту є 3 парковки: одна короткострокова (Р1) і дві довгострокові (від доби, Р2 і Р3). Безкоштовної стоянки не передбачено: припаркуватися на 30 хвилин і менше на парковці Р1 коштує 1,5 EUR, на добу - 28,50 EUR. Тарифи на парковках Р2 і Р3 - 4 і 3,50 EUR за добу відповідно.

На трансфері. Найшвидшим і зручним варіантом дістатися до Риги стане трансфер. Потрібно заздалегідь вибрати автомобіль відповідного класу і місткості, а водій зустріне в аеропорту з іменною табличкою. Вартість, зазначена при бронюванні, буде фіксована: наприклад, пробки на неї не вплинуть.

Трансфери в аеропорт Риги і назад. Тут ви можете вибрати і замовити безпечний трансфер на сучасному автомобілі з професійним водієм. В сервіс входить зустріч в аеропорту або готелі з іменною табличкою, причому знання місцевої мови вам не буде потрібно. Ціна фіксується в момент бронювання на сайті, в неї входить годину очікування в аеропорту і 15 хвилин - в готелі.

Латвія Пасажирські перевезення аеропорт Латвія Рига http://www.riga-airp...
DISQUS Plugin is temporary unavailable