Migranty
Там, де живуть українці

Аеропорт Риги

Mārupe, LV-1053
  • пт, 31 сер 2018
  • 720 переглядів

Міжнародний аеропорт Риги - найбільший аеропорт в Прибалтиці і хаб для авіакомпанії «Ейрбалтік». Побудований він був в 1973 році, а в 2005 році вже визнаний кращим в Європі серед аеропортів, які обслуговують від 1 до 5 млн пасажирів рік. Маючи в своєму розпорядженні злітно-посадковою смугою в 3,2 км, аеропорт має можливість приймати літаки практично будь-якого типу, в тому числі і важкі.

Щодня аеропорт обслуговує безліч рейсів, виконуваних такими авіакомпаніями, як «Белавіа», «Рянейр», «Турецькі авіалінії», «Ютейр», «Ейрбалтік» та іншими. Звідси можна полетіти практично з будь-якого ключового напрямку - в 31 країну.

У ризькому аеропорту 3 пасажирські термінали.

Термінал А обслуговує рейси з країн, що не входять в зону Шенген.

Термінал В приймає і відправляє рейси усередині Шенгенської зони.

Термінал С обслуговує рейси з країн, що не входять до Шенгенської зони, так як термінал А не справляється з потоком пасажирів.

Послуги

На території аеропорту є кафе, ресторани, зона duty free, офіси авіакомпаній і прокату автомобілів, представництва банків, зони відпочинку, медпункт, поштове відділення, туристичне бюро і каплиця. Відстежувати потрібний рейс зручно за допомогою онлайн-табло прильоту і вильоту.

Як дістатися до аеропорту

Аеропорт розташований в 13 км від міста. Дістатися до Риги можна на автобусі або таксі.

На автобусі. Щодня раз в 10-30 хвилин (у вихідні трохи рідше) з аеропорту відправляється автобус №22. Кінцева зупинка - залізничний вокзал, часу в дорозі - 30-40 хвилин. Перший автобус йде о 5:40, останній - о 23:30. Вартість проїзду - 2 EUR (якщо купувати квиток у водія перед посадкою) і 1,15 EUR (в автоматах або газетних кіосках в зоні прильоту). Квиток на добу коштує 5 EUR. Автобусна зупинка розташована навпроти будівлі аеровокзалу у парковки P1. 

Там же зупиняється фірмовий мікроавтобус-експрес Airport Express авіакомпанії «Ейрбалтік». Проїзд обійдеться в 5 EUR з пасажира, квитки продаються у водія і на сайті авіакомпанії.

На таксі. Стійки виклику таксі знаходяться в зонах прильоту в усіх терміналах. Поїздка до центру Риги коштує 11-15 EUR та забере 15-30 хвилин в залежності від трафіку.

На авто. У ризькому аеропорту є 3 парковки: одна короткострокова (Р1) і дві довгострокові (від доби, Р2 і Р3). Безкоштовної стоянки не передбачено: припаркуватися на 30 хвилин і менше на парковці Р1 коштує 1,5 EUR, на добу - 28,50 EUR. Тарифи на парковках Р2 і Р3 - 4 і 3,50 EUR за добу відповідно.

На трансфері. Найшвидшим і зручним варіантом дістатися до Риги стане трансфер. Потрібно заздалегідь вибрати автомобіль відповідного класу і місткості, а водій зустріне в аеропорту з іменною табличкою. Вартість, зазначена при бронюванні, буде фіксована: наприклад, пробки на неї не вплинуть.

Трансфери в аеропорт Риги і назад. Тут ви можете вибрати і замовити безпечний трансфер на сучасному автомобілі з професійним водієм. В сервіс входить зустріч в аеропорту або готелі з іменною табличкою, причому знання місцевої мови вам не буде потрібно. Ціна фіксується в момент бронювання на сайті, в неї входить годину очікування в аеропорту і 15 хвилин - в готелі.

Латвія Пасажирські перевезення аеропорт Латвія Рига http://www.riga-airp...
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.