Migranty
Там, де живуть українці

Міжнародний аеропорт Вільнюса

Rodūnios kl. 10A, Vilnius 02189
  • пн, 03 вер 2018
  • 511 переглядів

Міжнародний аеропорт Вільнюса - найбільший аеропорт Литви, розташований в 7 км від центру міста. У 2007 році тут був відкритий новий міжнародний термінал, який відповідає всім стандартам Шенгенської угоди.

З аеропорту Вільнюса здійснюються регулярні перельоти в Санкт-Петербург, Москву, Ригу, Відень Брюссель та інші європейські столиці і великі міста.

Велика кількість рейсів виконують бюджетні компанії «Рянейр» (в Барселону, Бергамо, Дублін, Лондон і т.д.) і «ВіззЕйр» (в Барселону, Бове, Бергамо, Берген, Дортмунд, Ліверпуль й ін.)

Термінали аеропорту Вільнюса

Спочатку в аеропорту Вільнюса був тільки один термінал. У 1980-х рр. аеропорт перестав справлятися з пасажиропотоком, і був відкритий другий.

Після вступу Литви до Шенгенської зони був відкритий третій термінал, щоб аеропорт відповідав усім вимогам Шенгенської угоди.

Всі 3 терміналу обслуговують як внутрішні, так і міжнародні рейси.

Послуги

Аеропорт Вільнюса досить компактний, проте, пасажирам пропонується повний перелік стандартних послуг. Працює паркінг, магазини і зона дьюті-фрі, банківські відділення, кафе, ресторани, готель, медпункт, турагентство, бездротовий доступ в інтернет.

Як дістатися до аеропорту

На поїзді. В аеропорту знаходиться залізнична станція, що має пряме сполучення з центральною залізничною станцією Вільнюса, до якої ви доїдете всього за 7 хвилин. Щодня зі станції аеропорту ходять потяги в Даугавпілс і Варшаву (з пересадкою на кордоні) - один раз на добу. Точний розклад і ціни на квитки можна подивитися на офіційному сайті Литовських залізниць

На автобусі. Автобуси з аеропорту курсують до ж/д вокзалу Вільнюса (№1), центру міста (№2) і району Шешкіне (№1А), а також маршрутні таксі. 

На таксі. Поїздка на офіційному таксі аеропорту в місто обійдеться від 10-20 EUR. Розплатитися можна, як готівкою, так і картою.

Майте на увазі, що вартість поїздки на таксі аеропорту зазвичай вище, ніж у звичайних міських служб, тому рекомендується викликати машину самостійно.

На трансфері. Найшвидшим і зручним варіантом дістатися до Вільнюса стане трансфер. Потрібно заздалегідь вибрати автомобіль відповідного класу і місткості, а водій зустріне в аеропорту з іменною табличкою. Вартість, зазначена при бронюванні, буде фіксована: наприклад, затори на неї не вплинуть.

Трансфери в аеропорт Вільнюса і назад

Тут ви можете вибрати і замовити безпечний трансфер на сучасному автомобілі з професійним водієм. В сервіс входить зустріч в аеропорту або готелі з іменною табличкою, причому знання місцевої мови вам не буде потрібно. Ціна фіксується в момент бронювання на сайті, в неї входить годину очікування в аеропорту і 15 хвилин - в готелі.

Литва Пасажирські перевезення аеропорт Литва Вільнюс http://www.vilnius-a...
DISQUS Plugin is temporary unavailable