Migranty
Там, де живуть українці

Міжнародний аеропорт Вільнюса

Rodūnios kl. 10A, Vilnius 02189
  • пн, 03 вер 2018
  • 712 переглядів

Міжнародний аеропорт Вільнюса - найбільший аеропорт Литви, розташований в 7 км від центру міста. У 2007 році тут був відкритий новий міжнародний термінал, який відповідає всім стандартам Шенгенської угоди.

З аеропорту Вільнюса здійснюються регулярні перельоти в Санкт-Петербург, Москву, Ригу, Відень Брюссель та інші європейські столиці і великі міста.

Велика кількість рейсів виконують бюджетні компанії «Рянейр» (в Барселону, Бергамо, Дублін, Лондон і т.д.) і «ВіззЕйр» (в Барселону, Бове, Бергамо, Берген, Дортмунд, Ліверпуль й ін.)

Термінали аеропорту Вільнюса

Спочатку в аеропорту Вільнюса був тільки один термінал. У 1980-х рр. аеропорт перестав справлятися з пасажиропотоком, і був відкритий другий.

Після вступу Литви до Шенгенської зони був відкритий третій термінал, щоб аеропорт відповідав усім вимогам Шенгенської угоди.

Всі 3 терміналу обслуговують як внутрішні, так і міжнародні рейси.

Послуги

Аеропорт Вільнюса досить компактний, проте, пасажирам пропонується повний перелік стандартних послуг. Працює паркінг, магазини і зона дьюті-фрі, банківські відділення, кафе, ресторани, готель, медпункт, турагентство, бездротовий доступ в інтернет.

Як дістатися до аеропорту

На поїзді. В аеропорту знаходиться залізнична станція, що має пряме сполучення з центральною залізничною станцією Вільнюса, до якої ви доїдете всього за 7 хвилин. Щодня зі станції аеропорту ходять потяги в Даугавпілс і Варшаву (з пересадкою на кордоні) - один раз на добу. Точний розклад і ціни на квитки можна подивитися на офіційному сайті Литовських залізниць

На автобусі. Автобуси з аеропорту курсують до ж/д вокзалу Вільнюса (№1), центру міста (№2) і району Шешкіне (№1А), а також маршрутні таксі. 

На таксі. Поїздка на офіційному таксі аеропорту в місто обійдеться від 10-20 EUR. Розплатитися можна, як готівкою, так і картою.

Майте на увазі, що вартість поїздки на таксі аеропорту зазвичай вище, ніж у звичайних міських служб, тому рекомендується викликати машину самостійно.

На трансфері. Найшвидшим і зручним варіантом дістатися до Вільнюса стане трансфер. Потрібно заздалегідь вибрати автомобіль відповідного класу і місткості, а водій зустріне в аеропорту з іменною табличкою. Вартість, зазначена при бронюванні, буде фіксована: наприклад, затори на неї не вплинуть.

Трансфери в аеропорт Вільнюса і назад

Тут ви можете вибрати і замовити безпечний трансфер на сучасному автомобілі з професійним водієм. В сервіс входить зустріч в аеропорту або готелі з іменною табличкою, причому знання місцевої мови вам не буде потрібно. Ціна фіксується в момент бронювання на сайті, в неї входить годину очікування в аеропорту і 15 хвилин - в готелі.

Литва Пасажирські перевезення аеропорт Литва Вільнюс http://www.vilnius-a...
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.