Migranty
Там, де живуть українці

Допомога дітям з України - Данилу та Мирославі Сирота

вул. Ломоносова, 29
  • пт, 14 вер 2018
  • 2286 переглядів

Щира подяка всім добрим людям, які прочитають і вирішать допомогти!

Це прохання про допомогу двом дітям з України. Даня і Міра - рідні брат і сестра. На їхню долю випало забагато випробувань. Вже шість років продовжується їхня боротьба. Боротьба за життя та здорове майбутнє. 

Міра народилась із патологією сечового міхура та з однію нерозвиненою ниркою. А через півроку захворів Даня. Остеогенна саркома, рак кістки з метастазами у легені. Через неправильно поставлений діагноз Міра перенесла 9 абсолютно непотрібних операцій в Україні, після чого наші лікарі просто відмовилися від неї. Допомогли їй в Іспанії, в дитячій лікарні Барселони Sant Joan de Deu.  Даня, за час важкого лікування в Національному інституті раку (м.Київ), переніс більше 20 курсів хіміотерапії, операції з видалення метастаз із легень, пережив рецидив.  Двічі йому встановлювали протез у нозі, тому що  разом з раковою пухлиною довелося видалити частину кістки.

У травні цього року Мірочці видалили нирку, зараз дівчинка знов у лікарні, вже вдруге за останній місяць. Наші лікарі не знають, як лікувати її далі. А у Дані зламався протез, і стафілококова інфекція роз'їдає його хвору ногу. Хлопчик потерпає від нестерпного болю, а в місці шову на нозі утворилася дірка, яка з кожним днем стає все більшою... 

У нас на руках є два рахунки.  Один - з іспанської клініки на обстеження Міри (6200 €), другий - з Німеччини, на перший етап установки нового протезу Дані (45 000 €).  На сьогодні зібрано лише 18 тис євро.  А дітям необхідно продовжити лікування якомога швидше! Інакше Данило залишиться без ноги, а Міра згубить другу нирку, яка і зараз працює тільки наполовину.

Тому ми дуже просимо кожного, хто читає цю публікацію, підтримати Даню і Міру, допомогти та дати їм шанс на нормальне життя, яке вони заслужили, так само, як і всі діти на цій землі.  Завчасно дякуємо вам від щирого серця за будь-яку допомогу!

Реквізити для допомоги:

Приватбанк: 5168 7422 0467 8910 - Сирота Оксана (мама) 

PayPal: [email protected] - Юлія Анпілогова (волонтер у Канаді)

 

Сторінка допомоги дітям: https://www.facebook.com/danilmira/

Інформація про дітей на сайті телеканалу 1+1 в рубриці "ТСН-допомога": https://tsn.ua/dopomoga/danya-spodivayetsya-na-chuynih-lyudey-884384.html

 

Кампанія на підтримку Дані з Мірочкою на міжнародній благодійній платформі GoFundMe: 

https://www.gofundme.com/helpmirasirota

 

Україна Інше helpdanyasirota helpmirasirota https://www.facebook...
DISQUS Plugin is temporary unavailable