Migranty
Там, де живуть українці

Допомога дітям з України - Данилу та Мирославі Сирота

вул. Ломоносова, 29
  • пт, 14 вер 2018
  • 2529 переглядів

Щира подяка всім добрим людям, які прочитають і вирішать допомогти!

Це прохання про допомогу двом дітям з України. Даня і Міра - рідні брат і сестра. На їхню долю випало забагато випробувань. Вже шість років продовжується їхня боротьба. Боротьба за життя та здорове майбутнє. 

Міра народилась із патологією сечового міхура та з однію нерозвиненою ниркою. А через півроку захворів Даня. Остеогенна саркома, рак кістки з метастазами у легені. Через неправильно поставлений діагноз Міра перенесла 9 абсолютно непотрібних операцій в Україні, після чого наші лікарі просто відмовилися від неї. Допомогли їй в Іспанії, в дитячій лікарні Барселони Sant Joan de Deu.  Даня, за час важкого лікування в Національному інституті раку (м.Київ), переніс більше 20 курсів хіміотерапії, операції з видалення метастаз із легень, пережив рецидив.  Двічі йому встановлювали протез у нозі, тому що  разом з раковою пухлиною довелося видалити частину кістки.

У травні цього року Мірочці видалили нирку, зараз дівчинка знов у лікарні, вже вдруге за останній місяць. Наші лікарі не знають, як лікувати її далі. А у Дані зламався протез, і стафілококова інфекція роз'їдає його хвору ногу. Хлопчик потерпає від нестерпного болю, а в місці шову на нозі утворилася дірка, яка з кожним днем стає все більшою... 

У нас на руках є два рахунки.  Один - з іспанської клініки на обстеження Міри (6200 €), другий - з Німеччини, на перший етап установки нового протезу Дані (45 000 €).  На сьогодні зібрано лише 18 тис євро.  А дітям необхідно продовжити лікування якомога швидше! Інакше Данило залишиться без ноги, а Міра згубить другу нирку, яка і зараз працює тільки наполовину.

Тому ми дуже просимо кожного, хто читає цю публікацію, підтримати Даню і Міру, допомогти та дати їм шанс на нормальне життя, яке вони заслужили, так само, як і всі діти на цій землі.  Завчасно дякуємо вам від щирого серця за будь-яку допомогу!

Реквізити для допомоги:

Приватбанк: 5168 7422 0467 8910 - Сирота Оксана (мама) 

PayPal: [email protected] - Юлія Анпілогова (волонтер у Канаді)

 

Сторінка допомоги дітям: https://www.facebook.com/danilmira/

Інформація про дітей на сайті телеканалу 1+1 в рубриці "ТСН-допомога": https://tsn.ua/dopomoga/danya-spodivayetsya-na-chuynih-lyudey-884384.html

 

Кампанія на підтримку Дані з Мірочкою на міжнародній благодійній платформі GoFundMe: 

https://www.gofundme.com/helpmirasirota

 

Україна Інше helpdanyasirota helpmirasirota https://www.facebook...
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.