Migranty
Там, де живуть українці

Клініка Меморіал Ріджіонал, Маямі

Маямі, 5421, 3501 Johnson St, Hollywood, FL 33021
  • вт, 30 жов 2018
  • 673 перегляди

Regional Memorial Hospital (Меморіал Ріджіонал) побудований в 1953 році є найпопулярнішим госпіталем в Майамі серед породіль з країн СНД. Зручне розташування по відношенню до Hollywood або Miami, значно ближче, ніж інший госпіталь системи Меморіал - Miramar Memorial Hospital. Володар почесного титулу - «Tоп-100» найкращих лікарень США. В Family Birthplace Memorial Regional Hospital 39 палат, з них 15 люкс палат - номерів.

Палати обладнані за останнім словом техніки - плазмові телевізори, багатофункціональні ліжка, мультифункційним пультом, який є засобом виклику медсестри, пультом від телевізора і регулятором освітлення. У госпіталі щотижня проводяться безкоштовні тури по госпіталю, для людей, які приймають рішення про вибір лікарні або пологового будинку.

Величезним плюсом є наявність в госпіталі кращого у Флориді відділення інтенсивної терапії для новонароджених (NICU), в якому неонатології та реаніматології найвищого класу подбають про ваше маля в разі екстреної необхідності.

США Медичні послуги сша флорида маямі клініка роди в США роди в Маямі Regional Memorial Hospital https://www.mhs.net/...
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.