Migranty
Там, де живуть українці

Клініка Меморіал Ріджіонал, Маямі

Маямі, 5421, 3501 Johnson St, Hollywood, FL 33021
  • вт, 30 жов 2018
  • 617 переглядів

Regional Memorial Hospital (Меморіал Ріджіонал) побудований в 1953 році є найпопулярнішим госпіталем в Майамі серед породіль з країн СНД. Зручне розташування по відношенню до Hollywood або Miami, значно ближче, ніж інший госпіталь системи Меморіал - Miramar Memorial Hospital. Володар почесного титулу - «Tоп-100» найкращих лікарень США. В Family Birthplace Memorial Regional Hospital 39 палат, з них 15 люкс палат - номерів.

Палати обладнані за останнім словом техніки - плазмові телевізори, багатофункціональні ліжка, мультифункційним пультом, який є засобом виклику медсестри, пультом від телевізора і регулятором освітлення. У госпіталі щотижня проводяться безкоштовні тури по госпіталю, для людей, які приймають рішення про вибір лікарні або пологового будинку.

Величезним плюсом є наявність в госпіталі кращого у Флориді відділення інтенсивної терапії для новонароджених (NICU), в якому неонатології та реаніматології найвищого класу подбають про ваше маля в разі екстреної необхідності.

США Медичні послуги сша флорида маямі клініка роди в США роди в Маямі Regional Memorial Hospital https://www.mhs.net/...
DISQUS Plugin is temporary unavailable