Migranty
Там, де живуть українці

Норс Шор Медікал Центр, Маямі

Маямі, 1100 NW 95th St. Miami, FL 33150
  • вт, 30 жов 2018
  • 725 переглядів

North Shore Medical Centre (Норс Шор Медікал Центр) відкрив свої двері понад 60-ть років тому. На сьогоднішній день-це госпіталь з багатою істроією, що пропонує свої послуги в абсолютно різних областях медицини, в числі яких ведення вагітності високого ризику.

Ультра сучасні палати забезпечать вам комфорт найвищого рівня, а професійний рівень медичного персоналу залишить враження про госпіталь на висоті.

Відділення інтенсивної терапії для новонароджених Neonatal Intensive Care Unit (NICU) найвищого III рівня, що означає що фахівці відділення здатні виходити новонароджених з мінімальним показниками ваги і росту.

США Медичні послуги сша флорида маямі медицина клініка роди в США роди в Маямі North Shore Medical Centre https://www.northsho...
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.