Migranty
Там, де живуть українці

Провіденс Сент Джозеф Медікал Центр, Лос- Анджелес

Лос- Анджелес, 501 S Buena Vista St, Burbank, CA 91505
  • вт, 30 жов 2018
  • 643 перегляди

Providence Saint Joseph Medical Center (Провіденс Сент Джозеф Медікал Центр) заснований в 1943 році, протягом багатьох років залишається одним з провідних госпіталів в Лос- Анджелесі.

Щомісяця в пологовому відділенні Providence Saint Joseph Medical Center народжуються сотні немовлят. Кваліфікованіе лікарі і досвідчені медсестри допомагають зробити народження дитини радісною і незабутньою подією. Родові і післяпологові палати оснащені найсучаснішим обладнанням. Особливістю госпіталю є спільне перебування мами і малюка з перших хвилин його життя. Медсестри і фахівці з лактації максимально допоможуть мамі в догляді за малюком і освоєнні навичок грудного вигодовування.

Госпіталь спеціалізується на високоризикових пологах, а також на пренатальній діагностиці, коли є проблеми зі здоров'ям мами або малюка. Госпіталь Провіденс Сент-Джозеф пропонує генетичну консультацію, доступну тим, хто має сімейну історію з генетичними або медичними проблемами. Лікарня також пропонує  4-D ультразвукову технологію, яка дозволяє батькам і лікарям бачити дитину в тривимірній ясності ще до його народження. 

Відділення інтенсивної терапії Neonatal Intensive Care (NICU) найвищого рівня III бере на себе турботу про малюків в критичному стані, народжених раніше терміну, з мінімально низькою вагою. У критичному випадку ваш малюк опиниться в найдбайливіших руках професіоналів.

США Медичні послуги сша медицина клініка лос-анджелес Каліфорнія роди в США https://california.p...
DISQUS Plugin is temporary unavailable