Migranty
Там, де живуть українці

Провіденс Сент Джозеф Медікал Центр, Лос- Анджелес

Лос- Анджелес, 501 S Buena Vista St, Burbank, CA 91505
  • вт, 30 жов 2018
  • 878 переглядів

Providence Saint Joseph Medical Center (Провіденс Сент Джозеф Медікал Центр) заснований в 1943 році, протягом багатьох років залишається одним з провідних госпіталів в Лос- Анджелесі.

Щомісяця в пологовому відділенні Providence Saint Joseph Medical Center народжуються сотні немовлят. Кваліфікованіе лікарі і досвідчені медсестри допомагають зробити народження дитини радісною і незабутньою подією. Родові і післяпологові палати оснащені найсучаснішим обладнанням. Особливістю госпіталю є спільне перебування мами і малюка з перших хвилин його життя. Медсестри і фахівці з лактації максимально допоможуть мамі в догляді за малюком і освоєнні навичок грудного вигодовування.

Госпіталь спеціалізується на високоризикових пологах, а також на пренатальній діагностиці, коли є проблеми зі здоров'ям мами або малюка. Госпіталь Провіденс Сент-Джозеф пропонує генетичну консультацію, доступну тим, хто має сімейну історію з генетичними або медичними проблемами. Лікарня також пропонує  4-D ультразвукову технологію, яка дозволяє батькам і лікарям бачити дитину в тривимірній ясності ще до його народження. 

Відділення інтенсивної терапії Neonatal Intensive Care (NICU) найвищого рівня III бере на себе турботу про малюків в критичному стані, народжених раніше терміну, з мінімально низькою вагою. У критичному випадку ваш малюк опиниться в найдбайливіших руках професіоналів.

США Медичні послуги сша медицина клініка лос-анджелес Каліфорнія роди в США https://california.p...
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.