Migranty
Там, де живуть українці

Клініка Бесесда Госпіталь Іст, Маямі

Маямі, 2815 S. Seacrest Boulevard Boynton Beach, FL 33435
  • вт, 30 жов 2018
  • 803 перегляди

Bethesda Hospital East (Бесесда Госпіталь Іст) - приголомшливий госпіталь, що розташований в Бойтон-Біч і побудований в 1959 році. На даний момент має в своєму розпорядженні 401-е ліжкомісцье. Більш 670 лікарів в 40 областях медицини ведуть свою практику в ньому.

У пологовому відділенні госпіталю дотримуються принципу "нерозлучення" мами і малюка з моменту народження. Грамотний медичний персонал допоможе мамі подолати всі труднощі, пов'язані з першими днями життя малюка.

Величезною перевагою госпіталю є відділення інтенсивної терапії для новонароджених NICU III, де зможуть надати допомогу навіть самому крихітному пацієнтові.

США Медичні послуги сша флорида маямі медицина клініка роди в США роди в Маямі Bethesda Hospital East https://www.bethesda...
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.