Migranty
Там, де живуть українці

9 ЄВС-проектів у Данії

Данія
  • пн, 05 лис 2018
  • 737 переглядів

НГО “Стелла” шукає волонтерів.

Місце: Данія, різні міста

Дати: липень 2019 – серпень 2020

Витрати: всі витрати на подорож, проживання, харчування та тренінги під час волонтерства забезпечуються грантом від Європейської Комісії + волонтеру надаються гроші на кишенькові витрати та місцевий транспорт.

Дедлайн: 15 листопада 2018

Більше інформації про всі 8 проектів, на які шукають волонтерів тут.

Як подати заявку 

Будь ласка, дуже уважно читайте описи кожного проекту, завантажуйте заявку (у розділі, як подати заявку) та надсилайте її разом з вашим СВ на англійській мові на [email protected]. Будь ласка, зауважте, що на кожний проект заявка повинна бути окремою та якісно заповненою! Заявки, що заповнені неякісно розглядатися не будуть. Проекти є дуже цікавими та професійними, тому на кожний проект наші партнери будуть обирати наймотивованішого волонетра!

У ваших листах, будь ласка, вказуйте, що подаєте заявку від “Kharkiv non-governmental association for active youth “Stella”.

Данія Навчання / навчальні курси навчання обмін данія освітній проект волонтери https://www.afs.dk/
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.