Migranty
Там, де живуть українці

Статус біженця в Голландії

  • чт, 10 сер 2017
  • 4700 переглядів

Ще зовсім недавно міграція в Голландію біженців носила масовий характер. Країна свого часу приєдналася до Всесвітньої Конвенції у справах біженців і надавала притулок усім, хто піддавався переслідуванням. На сьогоднішній день вимоги до імміграційного законодавства значно посилилися і отримати статус біженця стало набагато складніше.

Політичні та релігійні мотиви тепер беруться до уваги далеко не завжди. Реальні шанси, за якими можлива імміграція в Голландію, можуть стати обставини, коли існує безпосередня загроза життю і здоров'ю, переслідування на сексуальному грунті і загрози з боку криміналітету. При отриманні статусу біженця іноземець отримує право на проживання, працевлаштування, здобуття освіти і возз'єднання сім'ї.

Про бажання отримати притулок в країні потрібно заявити відразу під час проходження прикордонного контролю. Якщо представникам прикордонної або митної служби історія здасться такою, що заслуговує уваги, то іноземця направлять в пункт тимчасового розміщення, а документи - на розгляд в імміграційне відомство. Крім житла надається безкоштовне харчування і невеликі гроші на дрібні витрати. Якщо процес розгляду триватиме більше 3-х місяців, то дозволяється влаштуватися на некваліфіковану роботу. Після розгляду видається дозвіл на присвоєння статусу біженця, а в разі відмови доведеться виїхати з країни.

Імміграція в Голландію можлива й іншими способами: постійна робота за контрактом, навчання з подальшим працевлаштуванням, проживання в країні більше 5 років або створення власного бізнесу на території країни. Кожен випадок розглядається в індивідуальному порядку. Рішення про відмову виноситься досить рідко і може бути оскаржене, якщо воно здасться безпідставним.

Нідерланди Еміграція біженці імміграція нідерланди притулок голандія біженство
DISQUS Plugin is temporary unavailable