Migranty
Там, де живуть українці

Статус біженця в Голландії

  • чт, 10 сер 2017
  • 4902 перегляди

Ще зовсім недавно міграція в Голландію біженців носила масовий характер. Країна свого часу приєдналася до Всесвітньої Конвенції у справах біженців і надавала притулок усім, хто піддавався переслідуванням. На сьогоднішній день вимоги до імміграційного законодавства значно посилилися і отримати статус біженця стало набагато складніше.

Політичні та релігійні мотиви тепер беруться до уваги далеко не завжди. Реальні шанси, за якими можлива імміграція в Голландію, можуть стати обставини, коли існує безпосередня загроза життю і здоров'ю, переслідування на сексуальному грунті і загрози з боку криміналітету. При отриманні статусу біженця іноземець отримує право на проживання, працевлаштування, здобуття освіти і возз'єднання сім'ї.

Про бажання отримати притулок в країні потрібно заявити відразу під час проходження прикордонного контролю. Якщо представникам прикордонної або митної служби історія здасться такою, що заслуговує уваги, то іноземця направлять в пункт тимчасового розміщення, а документи - на розгляд в імміграційне відомство. Крім житла надається безкоштовне харчування і невеликі гроші на дрібні витрати. Якщо процес розгляду триватиме більше 3-х місяців, то дозволяється влаштуватися на некваліфіковану роботу. Після розгляду видається дозвіл на присвоєння статусу біженця, а в разі відмови доведеться виїхати з країни.

Імміграція в Голландію можлива й іншими способами: постійна робота за контрактом, навчання з подальшим працевлаштуванням, проживання в країні більше 5 років або створення власного бізнесу на території країни. Кожен випадок розглядається в індивідуальному порядку. Рішення про відмову виноситься досить рідко і може бути оскаржене, якщо воно здасться безпідставним.

Нідерланди Еміграція біженці імміграція нідерланди притулок голандія біженство
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.