Migranty
Там, де живуть українці

ТОП-5 країн з кращим кліматом

  • пт, 11 тра 2018
  • 17550 переглядів

Сьогодні в світі близько 200 держав, на території яких проживає близько 7,6 млрд осіб. Тому скласти об'єктивний рейтинг країн з найкращим кліматом досить складно. Практично кожен регіон має специфічні погодні умови. Одним до душі тепла сонячна погода круглий рік. Другі вважають за краще більш прохолодне свіже повітря і дуже люблять дощ. А треті зовсім не можуть жити без хрусткого снігу під ногами і зимових видів спорту.

Проте більшість людей схиляються до того, що країни з м'якою зимою і теплим літом мають найбільш сприятливий клімат для проживання. Тобто, де практично відсутні надмірні коливання температур протягом року, низька вологість і мінімальний ризик виникнення природних катастроф, включаючи землетруси, цунамі, повені і урагани. Спираючись на численні опитування туристів та іммігрантів з різних куточків планети, виділимо країни з найкращим кліматом для життя в світі.

У рейтингу країн з найбільш комфортним кліматом з великим відривом лідирує Греція. Держава і численні острови розташовані в Південній частині Європи і омиваються Середземним, Егейським, Іонічним і ще кількома менш значущими морями. На більшій частині території переважає помірний середземноморський клімат з сухим жарким літом і м'якою вологою зимою. У північній частині Греції зими більш холодні і сніжні, особливо в гірський районах.

Коста-Ріка. За статистикою, понад 70% іноземців, які постійно проживають в Коста-Ріці, повністю задоволені погодою в цій невеликій тропічній  державі. Країна розташована в Центральній Америці, омивається водами Карибського моря, а також Тихого океану, який з травня по жовтень приносить рясні дощові опади. В цілому Коста-Ріка може похвалитися широким спектром різних кліматичних умов - від густого туману і прохолоди в гірській місцевості, до спеки і сухості на узбережжі.

Іспанія. Незважаючи на те що на левовій частці території Іспанії переважає традиційний середземноморський клімат, в деяких районах відбуваються значні відхилення від норми, тобто буває дуже спекотне літо і холодна зима. Держава розташована в південно-західній частині Європи. Через велику територію тут існують три кліматичні зони. Дощова погода на одній третій частині Іспанії тримається переважно навесні і восени. Більше половини іммігрантів оцінюють клімат в цій країні, як дуже хороший.

Республіка Кіпр розташована в південній частині однойменного острова і в східній частині Середземного моря. Це дуже спекотна країна з довгим сухим літом з травня по жовтень і м'якими зимами з грудня по лютий. Весна і осінь тут практично непомітні. Грозові зливи і сніг випадають переважно в гірській місцевості. У літні місяці яскравий сонячний день на острові триває в середньому 11,5 годин. До речі, величезна кількість російськомовних іноземців проживають і працюють на Кіпрі.

Замикає рейтинг ТОП-5 країн з найкращим кліматом неймовірно красива острівна держава - Нова Зеландія, жителі якої насолоджуються світловим днем ​​протягом 2000 годин на рік. Країна знаходиться в південній частині Тихого океану поряд з Австралією. Відзначимо що літо тут триває з грудня по лютий, а зима з червня по серпень. Помірний м'який клімат і приголомшлива природа, яка включає величні озера, пишні тропічні ліси і високі рівнини, підштовхують до імміграції в Нову Зеландію тисячі іноземців з усього світу.

Крім перерахованих вище держав, кращий клімат для проживання спостерігається в таких країнах, як Австралія, Японія, Мальта, Багамські острови, Франція, Італія, Туреччина, Португалія. Крім того, дуже багато людей високо оцінюють і вважають, що хороші погодні умови для відпочинку і життя створені в Латинській Америці - Бразилії, Еквадорі, Аргентині, Уругваї, Домініканській Республіці і навіть в деяких африканських країнах - ПАР, Кенії і Уганді.

Україна клімат світ найкращий клімат комфортний клімат
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.