Migranty
Там, де живуть українці

ТОП-5 країн з кращим кліматом

  • пт, 11 тра 2018
  • 7680 переглядів

Сьогодні в світі близько 200 держав, на території яких проживає близько 7,6 млрд осіб. Тому скласти об'єктивний рейтинг країн з найкращим кліматом досить складно. Практично кожен регіон має специфічні погодні умови. Одним до душі тепла сонячна погода круглий рік. Другі вважають за краще більш прохолодне свіже повітря і дуже люблять дощ. А треті зовсім не можуть жити без хрусткого снігу під ногами і зимових видів спорту.

Проте більшість людей схиляються до того, що країни з м'якою зимою і теплим літом мають найбільш сприятливий клімат для проживання. Тобто, де практично відсутні надмірні коливання температур протягом року, низька вологість і мінімальний ризик виникнення природних катастроф, включаючи землетруси, цунамі, повені і урагани. Спираючись на численні опитування туристів та іммігрантів з різних куточків планети, виділимо країни з найкращим кліматом для життя в світі.

У рейтингу країн з найбільш комфортним кліматом з великим відривом лідирує Греція. Держава і численні острови розташовані в Південній частині Європи і омиваються Середземним, Егейським, Іонічним і ще кількома менш значущими морями. На більшій частині території переважає помірний середземноморський клімат з сухим жарким літом і м'якою вологою зимою. У північній частині Греції зими більш холодні і сніжні, особливо в гірський районах.

Коста-Ріка. За статистикою, понад 70% іноземців, які постійно проживають в Коста-Ріці, повністю задоволені погодою в цій невеликій тропічній  державі. Країна розташована в Центральній Америці, омивається водами Карибського моря, а також Тихого океану, який з травня по жовтень приносить рясні дощові опади. В цілому Коста-Ріка може похвалитися широким спектром різних кліматичних умов - від густого туману і прохолоди в гірській місцевості, до спеки і сухості на узбережжі.

Іспанія. Незважаючи на те що на левовій частці території Іспанії переважає традиційний середземноморський клімат, в деяких районах відбуваються значні відхилення від норми, тобто буває дуже спекотне літо і холодна зима. Держава розташована в південно-західній частині Європи. Через велику територію тут існують три кліматичні зони. Дощова погода на одній третій частині Іспанії тримається переважно навесні і восени. Більше половини іммігрантів оцінюють клімат в цій країні, як дуже хороший.

Республіка Кіпр розташована в південній частині однойменного острова і в східній частині Середземного моря. Це дуже спекотна країна з довгим сухим літом з травня по жовтень і м'якими зимами з грудня по лютий. Весна і осінь тут практично непомітні. Грозові зливи і сніг випадають переважно в гірській місцевості. У літні місяці яскравий сонячний день на острові триває в середньому 11,5 годин. До речі, величезна кількість російськомовних іноземців проживають і працюють на Кіпрі.

Замикає рейтинг ТОП-5 країн з найкращим кліматом неймовірно красива острівна держава - Нова Зеландія, жителі якої насолоджуються світловим днем ​​протягом 2000 годин на рік. Країна знаходиться в південній частині Тихого океану поряд з Австралією. Відзначимо що літо тут триває з грудня по лютий, а зима з червня по серпень. Помірний м'який клімат і приголомшлива природа, яка включає величні озера, пишні тропічні ліси і високі рівнини, підштовхують до імміграції в Нову Зеландію тисячі іноземців з усього світу.

Крім перерахованих вище держав, кращий клімат для проживання спостерігається в таких країнах, як Австралія, Японія, Мальта, Багамські острови, Франція, Італія, Туреччина, Португалія. Крім того, дуже багато людей високо оцінюють і вважають, що хороші погодні умови для відпочинку і життя створені в Латинській Америці - Бразилії, Еквадорі, Аргентині, Уругваї, Домініканській Республіці і навіть в деяких африканських країнах - ПАР, Кенії і Уганді.

Україна клімат світ найкращий клімат комфортний клімат
DISQUS Plugin is temporary unavailable