Migranty
Там, де живуть українці

Як вступити до університету Австралії

  • вт, 15 тра 2018
  • 162 перегляди

 

Переїзд до Австралії з метою здобуття вищої освіти вимагає від іноземця виконання певних вимог, головні з яких полягають у зарахуванні в конкретний університет і оформленні студентської візи. Централізованої державної системи для подачі заяв в австралійські вузи не передбачено, тому студент повинен звернутися безпосередньо до навчального закладу через офіційний сайт, де позначені умови для прийому іноземців. Виділимо основні вимоги, що висуваються більшістю університетів Австралії.

Мова. Володіння англійською мовою має бути на достатньому для навчання на обраному курсі рівні, що підтверджується міжнародним сертифікатом. Вимоги залежать від конкретного вузу.

Освіта. Отримані дипломи і освітні сертифікати, необхідні для вступу, повинні відповідати австралійським критеріям. Наприклад, в Австралії навчання в школі триває 12 років. Тобто, потрібен диплом про закінчення вітчизняного вузу або мінімум 1-2 роки навчання після школи.  Тож, якщо в Україні ви вчилис у школі 10 років, то ще 2 роки потрібно буде провчитися у Австралії до вступу у вуз. В ідеалі, це пройти спеціальний підготовчий курс при університеті Австралії - Foundation.

Віза. Оформлення студентської візи - це обов'язкова вимога до іноземців для навчання в Австралії. Головні умови:

Підтвердження про зарахування до вищого навчального закладу.

Достатня фінансова забезпеченість для покриття витрат на проживання в Австралії. У 2018 році сума повинна бути не менше 19830 австралійських доларів щорічно (близько 15,5 тисяч доларів США). Це не рахуючи плати за навчання.

Доказ володіння англійською мовою (сертифікати IELTS, TOEFL та інші).

Медична страховка і відсутність серйозних захворювань.

Довідка про відсутність судимості.

Продемонструвати намір тимчасово переїхати в Австралію виключно з метою навчання (GTE). Перевіряється під час співбесіди в австралійському Консульстві.

Більш докладно про вимоги до іноземців для отримання студентської візи в Австралію читайте на офіційному урядовому сайті - homeaffairs.gov.au.

У разі позитивного рішення про зарахування в австралійський вуз іноземець отримає по електронній пошті спеціальний «лист-пропозицію», де детально описані умови навчання, програма, вартість курсу та інші важливі деталі, пов'язані з подальшим навчанням. Після ретельного ознайомлення, документ необхідно підписати, відправити назад в університет і зробити первинну оплату. Потім університет вишле електронне підтвердження про зарахування (ECOE), що є підставою для отримання студентської візи і переїзду до Австралії.

Австралія Навчання навчання вища освіта Австралія
comments powered by Disqus