Десятка кращих міст для життя в Америці   США

  • ср, 16 тра 2018
  • 83 перегляди

Остін, штат Техас

Краще місто для життя в США в 2018 році - це Остін. У столиці штату Техас проживає трохи більше 931 тисячі осіб, що є 11 показником по країні. Це один з найбільш безпечних населених пунктів в США, де левова частка бюджету витрачається на утримання поліцейських, пожежних та аварійних служб. Економіка міста стабільно зростає, а безробіття знижується. Тут прийнятні ціни на оренду нерухомості і широкі перспективи для працевлаштування. В Остіні комфортний клімат, безліч цікавих ресторанів і клубів. Багато хто називає місто «Світова столицею живої музики».

Колорадо-Спрінгс, штат Колорадо

Населення Колорадо-Спрінгс становить близько 641 тисяч осіб. Економічний потенціал міста вражає. Сприятливий діловий клімат сприяє тому, що багато великих компаній відкривають тут представництва. Розвиваються різні напрямки - від аерокосмічної та військової промисловості, до медицини і туризму. В цілому це одне з кращих місць для ведення бізнесу в США. Вартість життя і податкові ставки в Колорадо-Спрінгс нижче середнього рівня по країні. Це дуже гарне, сонячне і зручне місто.

Денвер, штат Колорадо

Населення столиці штату Колорадо - Денвер перевищує 682 тисячі чоловік. Практично з будь-якої точки міста відкривається прекрасний панорамний вид на гори. Зарплати в Денвері трохи вище середнього по країні, але ціни на оренду нерухомість в останні роки також помітно піднялися. Один з найбільш приємних моментів - це спортивні заходи. Наприклад, в місті базуються професійні клуби, що виступають в НФЛ (Денвер Бронкос), НХЛ (Колорадо Евеланш) і НБА (Денвер Наггетс).

Де-Мойн, штат Айова

Населення американського міста Де-Мойн становить всього 209 тисяч чоловік. Тут процвітає ринок праці і переважно кваліфікована робоча сила зайнята в таких сферах економіки, як медицина, виробництво, торгівля і фінанси. Виділяються якісна система шкільної освіти та сектор державних послуг. У місті розташовано більше 80 страхових компаній, включаючи Allied Insurance. Комфортний клімат і доброзичливі жителі роблять Де-Мойн одним з кращих міст для імміграції в США на тривалий термін.

Фейєтвілль, штат Арканзас

Фейетвілл в штаті Арканзас з населенням трохи більше 82 тисяч чоловік, розташований на плато Озарк. Дуже гарне місце для проведення дозвілля на відкритому повітрі, включаючи походи, їзду на велосипеді і каное. Тут знаходиться найбільший в штаті вищий навчальний заклад - університет Арканзасу, тому в місті проживає велика кількість студентів. У Фейєтвілль висока якість життя, а повсякденні витрати помітно нижче в порівнянні з великими містами США.

Портленд, штат Орегон

Населення Портленда становить близько 632 тисяч осіб. Це найбільше місто в штаті Орегон. Громадяни США дуже високо оцінюють Портленд з точки зору якості життя і можливостей кар'єрного росту. Тут проводиться маса спортивних заходів, відкриті численні художні виставки, галереї та музеї. У червні можна відвідати щорічний фестиваль троянд, а взимку покататися на лижах. Рясні дощі - це звичайне явище для Портленда, тому любителям сонячної погоди може бути не комфортно.

Хантсвілл, штат Алабама

Вартість проживання в Хантсвіллі одна з найдоступніших серед всіх населених пунктів, представлених в рейтингу. Крім того, місто показує вкрай високий рівень технологічного розвитку. Це відомий ракетний і аерокосмічний центр США. Тому левова частка місцевої робочої сили зайняті в державних компаніях. Населення налічує близько 193 тисяч чоловік. Незважаючи на всю привабливість для життя, іноземцям знайти роботу в Хантсвіллі буде досить складно.

Вашингтон, округ Колумбія

У 2018 році в столиці Сполучених Штатів - Вашингтоні проживає близько 643 тисяч чоловік. Незважаючи на політичну складову, місто відрізняється гнучким ринком праці, тобто місцеве населення працює не тільки у сфері державного управління, а й у багатьох інших галузях, включаючи сферу медицини і освіти. У Вашингтоні сприятливий клімат, кипить бурхлива спортивне життя, функціонує безліч красивих парків, садів і музеїв. За статистикою, жінки в окрузі Колумбія заробляють більше, ніж в будь-якому іншому регіоні США.

Міннеаполіс, штат Міннесота

Населення найбільшого міста штату Міннесота - Міннеаполіса налічує близько 393 тисяч чоловік. Місце зосередження парків і озер уздовж річки Міссісіпі залучає велику кількість іммігрантів як зовнішніх, так і внутрішніх. Сильна економіка включає сільське господарство, банківську справу, медицину, харчову промисловість, страхування і деякі інші галузі. У місті проводиться безліч культурних і спортивних заходів, всюди розташовані велосипедні та бігові доріжки. Одним словом, Міннеаполіс - це відмінне місто для переїзду в США.

Сіетл, штат Вашингтон

Рейтинг ТОП-10 кращих міст для життя в США замикає Сіетл. Населення оцінюється в 659 тисяч чоловік. Це дуже гарне місто, оточене тихоокеанською затокою Пьюджет-Саунд і озером Вашингтон. Тут була заснована відома в усьому світі американська компанія з продажу кави Starbucks Corporation. У Сіетлі проходять цікаві музичні фестивалі і великі спортивні змагання. З мінусів можна виділити високі ціни на оренду нерухомості і велика кількість дощових днів протягом року.

На закінчення відзначимо, що ідеального міста для життя немає навіть в такій економічно розвиненій державі, як Сполучені Штати. Необхідно врахувати безліч чинників і правильно розставити пріоритети. Наприклад, зарплати в Нью-Йорку одні з найвищих по країні, але про постійне проживання в цьому мегаполісі мріє далеко не кожен. Відштовхуйтеся від податкового законодавства, цін на продукти харчування, вартості нерухомості, кліматичних умов, системи освіти, доступу до медицини, культурних особливостей і розміру міста.

  •   США

Категорії та ключові слова для пошуку оголошень


Коментарі та обговорення матеріалу


comments powered by Disqus