Migranty
Там, де живуть українці

Процедура реєстрації компанії (бізнесу) в США

  • ср, 16 тра 2018
  • 108 переглядів

У щорічному звіті агентства Doing Business 2018 з 190 країн світу за легкістю ведення бізнесу США займає 6-е місце. Зрозуміло, врахувати всі процедурні моменти, з якими стикаються іноземні підприємці при реєстрації компанії, досить складно. Це залежить від багатьох факторів, включаючи розташування і масштаб бізнесу, вид діяльності, форму власності, потреба в спеціальній ліцензії і так далі. Швидше за все, знадобиться допомога місцевих юристів і консультантів.

Позначимо основні і обов'язкові етапи реєстрації бізнесу в США на прикладі міста Нью-Йорк.

Бронювання назви для нової компанії. Здійснюється онлайн протягом доби через спеціальний сайт - dos.ny.gov. Вартість послуг включає 200 доларів у вигляді державного мита та 75 доларів за обслуговування.

Подача заяви в Службу внутрішніх доходів США на отримання федерального ідентифікаційного номера для здійснення податкових платежів. Процедура безкоштовна і у випадку з реєстрацією онлайн займає не більше одного дня. Посилання на сайт - irs.gov.

Реєстрація в Державному департаменті з питань оподаткування та фінансів в якості платника податку з продажів. Робиться це безкоштовно менш ніж за добу через сайт - tax.ny.gov.

Реєстрація в спеціальних департаментах, що відповідають за соціальне страхування працівників на випадок безробіття та інвалідності. Здійснюється безкоштовно протягом декількох днів.

Залежно від сфери діяльності необхідно отримати ліцензію або спеціальний дозвіл від профільних відомств (якщо передбачено).

Публікація в засобах масової інформації відомостей про нову компанію (копія статуту), після чого бізнесменові видається спеціальний сертифікат. У кожному штаті різні вимоги, вартість та терміни. Наприклад, в Нью-Йорку це потрібно зробити протягом 4 місяців після реєстрації, причому в кількох газетах. Оплата становить до 450 доларів.

Ще раз відзначимо, що в різних американських штатах процедура реєстрації компанії може відрізнятися, але в основному передбачені кроки, представлені вище.

США Бізнес сша америка бізнес реєстрація
comments powered by Disqus