Migranty
Там, де живуть українці

Форми власності для бізнесу в США

  • ср, 16 тра 2018
  • 170 переглядів

Вибір форми власності для бізнесу в Сполучених Штатах залежить від безлічі речей. Починаючи від суми інвестицій, закінчуючи ступенем залученості в управління компанією і кількістю податків. Для деяких видів діяльності, наприклад, індивідуального підприємництва, реєстрації на федеральному рівні не потрібно, що істотно полегшує процес старту бізнесу в США. У будь-якому випадку з плином часу організаційно-правову форму компанії дозволяється змінити.

Найпопулярніші форми власності в США

Корпорація. Акціонери несуть відповідальність в рамках вкладів до статутного капіталу, але в разі банкрутства компанії можливі додаткові витрати. Передбачена обов'язкова подача щорічної федеральної податкової декларації. Активи корпорації юридично відокремлені від акціонерів.

Для управління компанією вибираються уповноважені директора. Незважаючи на організаційну складність і безліч формальних особливостей, корпорація вважається найбільш прийнятною формою власності в США для зарубіжних бізнесменів.

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Відповідальність власників строго обмежена сумою вкладів. Система оподаткування досить гнучка. У випадку з одним власником федеральна податкова декларація не передбачена.

Керівництво компанією здійснюється власниками, права і обов'язки яких прописані в операційній угоді. За статистикою, для іноземних підприємців ТОВ - це не найкращий варіант для відкриття бізнесу в США.

США Бізнес сша америка бізнес форма власності ТОВ корпорація
comments powered by Disqus