Вища освіта в Японії   Японія

  • чт, 24 тра 2018
  • 159 переглядів

За величиною економіки Японія займає третє місце в світі після США і Китаю. Успішний розвиток держави став можливим багато в чому завдяки впровадженню в усі галузі промисловості передових науково-дослідних розробок місцевих вчених і неймовірною працездатності японських громадян в цілому. Тому сьогодні жителі всіх куточків планети мають можливість користуватися високотехнологічною продукцією таких компаній, як Nissan, Toyota, Honda, Panasonic і Sony.

Система вищої освіти Японії включає численні спеціалізовані школи, коледжі і близько 800 університетів, які діляться на три типи:

Національні (National). В Японії функціонує близько 90 національних вузів, які повністю фінансуються державою. Найбільші - це Токійський і Кіотський, які входять в трійку кращих японських університетів. Вартість навчання в національних вищих навчальних закладах вважається найбільш прийнятною.

Державні (Public). Основна відмінність державних університетів від національних полягає в структурі управління та фінансування. Вузи цього типу керуються префектурою за місцем розташування, а бюджет формується за рахунок податків місцевих жителів. В даний час в Японії близько 100 державних університетів.

Приватні (Private). Найдорожче навчання в Японії пропонує найбільш численна група (близько 600) вищих навчальних закладів, які називаються приватними. Середня вартість 4-річних курсів - 60-70 тисяч доларів. Популярні приватні вузи Японії - це Університет Кейо і Університет Васеда.

На відміну від багатьох інших держав світу, академічний рік в більшості вищих навчальних закладах Японії триває з квітня по березень. Проте в країні досить вузів з більш звичною для зарубіжних студентів системою навчання, в яких навчальний рік починається у вересні або жовтні. Крім того, для допомоги і швидкої адаптації іноземців до місцевих університети набирається велика кількість викладачів з країн за межами Японії.

  •   Японія

Категорії та ключові слова для пошуку оголошень


Коментарі та обговорення матеріалу


comments powered by Disqus