Migranty
Там, де живуть українці

Особливості ведення бізнесу в Японії

  • чт, 24 тра 2018
  • 1353 перегляди

За версією агентства Doing Business у 2018 році з 190 країн світу за доступністю відкриття бізнесу Японія займає 34-е місце, розташувавшись між Швейцарією (33) і Росією (35). У державі практично ідеальна інфраструктура, прозора правова система, дуже низький рівень злочинності та корупції. Закордонним підприємцям гарантується безпека і оптимальні умови для ведення бізнесу нарівні з громадянами Японії.

Безумовно, одна з головних перешкод для ефективного здійснення підприємницької діяльності в Країні висхідного сонця полягає в географічному розташуванні. Японія не має сухопутних кордонів з іншими державами, тому логістичні питання вирішуються виключно за допомогою морського і повітряного транспорту. У сучасному світі це не проблема. Крім того, іноземці повинні враховувати менталітет японців і бути готові до мовного бар'єра.

У більшості випадків, особливо на етапі реєстрації компанії, підприємцям потрібні послуги місцевих фахівців, включаючи, юристів, бухгалтерів і аудиторів. Багато спочатку налаштовуються на ведення бізнесу в Японії спільно з японськими партнерами. В країні величезний науково-дослідний та інноваційний потенціал, масштабний споживчий ринок і високий рейтинг глобальної конкурентоспроможності.

Найбільші світові корпорації відкривають в Японії представництва і відділення, та й власних потужних компаній в державі достатньо. Чого тільки варті такі гіганти, як Toyota, Honda, Hitachi, Softbank і так далі. Для ведення бізнесу та легального перебування на японській території підприємці з-за кордону зазвичай оформляють спеціальну «візу бізнес-менеджера / інвестора», яка видається Імміграційним бюро Японії на 4 місяці з правом продовження на один рік.

Японія Бізнес бізнес японія бізнес в Японії
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.