Migranty
Там, де живуть українці

Особливості ведення бізнесу в Японії

  • чт, 24 тра 2018
  • 1089 переглядів

За версією агентства Doing Business у 2018 році з 190 країн світу за доступністю відкриття бізнесу Японія займає 34-е місце, розташувавшись між Швейцарією (33) і Росією (35). У державі практично ідеальна інфраструктура, прозора правова система, дуже низький рівень злочинності та корупції. Закордонним підприємцям гарантується безпека і оптимальні умови для ведення бізнесу нарівні з громадянами Японії.

Безумовно, одна з головних перешкод для ефективного здійснення підприємницької діяльності в Країні висхідного сонця полягає в географічному розташуванні. Японія не має сухопутних кордонів з іншими державами, тому логістичні питання вирішуються виключно за допомогою морського і повітряного транспорту. У сучасному світі це не проблема. Крім того, іноземці повинні враховувати менталітет японців і бути готові до мовного бар'єра.

У більшості випадків, особливо на етапі реєстрації компанії, підприємцям потрібні послуги місцевих фахівців, включаючи, юристів, бухгалтерів і аудиторів. Багато спочатку налаштовуються на ведення бізнесу в Японії спільно з японськими партнерами. В країні величезний науково-дослідний та інноваційний потенціал, масштабний споживчий ринок і високий рейтинг глобальної конкурентоспроможності.

Найбільші світові корпорації відкривають в Японії представництва і відділення, та й власних потужних компаній в державі достатньо. Чого тільки варті такі гіганти, як Toyota, Honda, Hitachi, Softbank і так далі. Для ведення бізнесу та легального перебування на японській території підприємці з-за кордону зазвичай оформляють спеціальну «візу бізнес-менеджера / інвестора», яка видається Імміграційним бюро Японії на 4 місяці з правом продовження на один рік.

Японія Бізнес бізнес японія бізнес в Японії
DISQUS Plugin is temporary unavailable