Migranty
Там, де живуть українці

Працевлаштування в Південній Кореї

  • чт, 24 тра 2018
  • 126 переглядів

Для того щоб виїхати в Південну Корею на роботу необхідно отримати робочу візу. Зазвичай документ прив'язаний до конкретної вакансії і в разі зміни роботодавця або робочого місця буде потрібно оформити візу заново. Заява на робочу візу подається здобувачем в корейське Консульство в своїй країні особисто, але тільки після укладення трудового контракту з роботодавцем. У цьому полягає основна складність іноземного працівника.

Компанія в Південній Кореї, яка збирається взяти на роботу іноземного фахівця зобов'язана отримати спеціальний сертифікат, що підтверджує законність працевлаштування іноземця. Далеко не всі роботодавці горять бажанням витрачати час на проходження цієї процедури. Відразу варто відзначити, що нелегальна робота в Південній Кореї загрожує великими штрафами і депортацією з країни із подальшою забороною на в'їзд.

Документи на робочу візу в Південну Корею:

Заява та правильно заповнена візова анкета.

Закордонний паспорт.

Одна кольорова фотографія, зроблена не пізніше останніх 6 місяців.

Автобіографія.

Детальний опис майбутньої трудової діяльності.

Дипломи про освіту та інші документи, що підтверджують кваліфікацію.

Сертифікат, що свідчить про наявність трудового контракту, що дозволяє працювати в Кореї.

Довідка про відсутність судимості.

Медична страховка.

Термін видачі робочої візи в Південну Корею займає до одного місяця. Спочатку документ видається на один рік з правом продовження, але тільки в разі, якщо роботодавець не змінюється. Залежно від професії здобувача і вакансії в країні передбачені різні візи. В цілому імміграційна система Кореї налічує 36 типів віз, з яких 9 пов'язані з зайнятістю або веденням бізнесу.

Корея Робота робота працевлаштування Південна Корея Корея
comments powered by Disqus