Migranty
Там, де живуть українці

Як знайти роботу в Південній Кореї

  • чт, 24 тра 2018
  • 494 перегляди

Робота в Південній Кореї, наприклад, для українців в 2018 році - це кропіткий пошук вакансії на місцевому ринку праці та впевненість у своїх силах. В першу чергу, потрібне знання мови. В ідеалі мати навички корейської, а й англійської для багатьох місцевих роботодавців буде достатньо. Робота в Південній Кореї без знання мови - це, як правило, напівлегальна праця, яка не принесе бажаного результату.

Освіта, досвід, навички і кваліфікація іноземця грають найважливішу роль, звичайно, якщо мета знайти гідну роботу в Південній Кореї, наприклад, в одній з великих компаній, таких як, Exxon Mobil, Hyundai, Samsung, Smith & Nephew і багатьох інших. До речі, при пошуку вакансії в Кореї радимо звернути увагу саме на відомі компанії, яким дуже часто потрібні іноземні працівники. Здобувачі з дипломами престижних університетів Південної Кореї або європейських вузів, наприклад, британських або французьких, мають безперечні конкурентні переваги.

Перейдемо безпосередньо до пошуку вакансії в Південній Кореї в 2018 році. Для цього знадобиться інтернет і терпіння. Якщо є можливість відвідати країну в якості туриста - це тільки плюс. У Кореї проживає багато російськомовних громадян, при особистому контакті з якими можна отримати інформацію про ситуацію на місцевому ринку праці. Також для пошуку трудових мігрантів і налагодження зв'язків використовуйте професійну соціальну мережу - linkedin.com.

Відвідайте сайт національного центру зайнятості Південної Кореї - work.go.kr.

Пошукові системи Південної Кореї з пошуку роботи: jobkorea.co.kr, saramin.co.kr, global.seoul.go.kr

Міжнародні ресурси з працевлаштування в Південній Кореї: careerjet.co.kr, kr.indeed.com, learn4good.com

Південнокорейські газети: Korea Herald, The Korea Times.

Якщо самостійно знайти роботу в Південній Кореї не вийде, звертайтеся в авторитетні кадрові агентства, а також надсилайте резюме великим корейським роботодавцям безпосередньо.

Корея Робота робота пошук роботи Південна Корея Корея
comments powered by Disqus